Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Páv vizsgára megyek 5-dik...

Páv vizsgára megyek 5-dik bukás után fel lehet valahogy készülni rá? Fel kell? ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Tanulni kell. Amúgy ha ennyiszer megbuktál jobb lenne ha elfelejtenéd a vezetést. Mások életét is kockáztatod, ha fogyatékos létedre volánhoz ülsz.
2009. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
4%
Én is hanyagolnám a helyedben ennyi bukás után. Inkább keress egy jó pszihológust:)
2009. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem fogyatékos kérdező! Mi van akkor ha saját hibáján kívül bukott meg? Mert van ilyen is...

Hazánk nagyon korrupt ország...

2009. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
De könyörgöm, ötször? Kérsz egy másik oktatót ha ok nélkül buktatnak, azt annyi.
2009. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
14%
Biztos okkal húzták meg 5x! Valami ott nem kerek:)
2009. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Az az értelmi fogyatékos aki nem a kérdésre válaszol. A pávra nem nagyon lehet készülni. Szphihológussal van elbeszélgetés, gépes feladatok, tesztek, egy kormány segítségével vonalat követni egy ponttal. Sokgombos feladat, a képernyőn felvillanó körben levő fényekre ugyanazt a színü gombot nyomni, ill. ugyanekkor magas vagy mély hangra pedálokat. Még egy feladat: van a kijelzőn felül 4 ábra, alul egy mindig változik, két gomb segítségével ki kell választani hogy azonos e a fenti 4-gyel vagy nem. Azt hiszem a te eseteben Páv 4-et kell csinálnod. Én páv 2-vel találkoztam, valószinüleg könyebb. Ez is egy pénzbeszedés amúgy, semmi köze a közlekedéshez. Ha kérdik akarsz e pihenni két feladat között? Nem!!! A gépes feladatoknál koncentrálni kell nagyon és gyorsaságot igényelnek. Hogy 4-nél van e fogalmam nincs, de van még olyan feladat hogy mutatnak egy képet rövid ideig kb. fél másodpercig és feltesznek róla 4 kérdést olyan formában mint a kresz teszt, de nem kresz csak hogy mi van a képen arra válaszolsz. Ne más döntse már el hogy akarsz e pávra menni. Ha első nem sikerül még fellebezhetsz, a másodiknak már muszály sikerülni mert harmadszor nem lehet csak 2 év múlva. A gépes feladatok előtt egyszer gyakorolsz és úgy vizsga szinten. Ha 1 vagy 2 feledat nem jól sikerül visszaküldenek mégegyszer még azon a vizsgán belül.
2009. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1%
Na mi van kedves utólsó ratyi, neked sem ment a vezetés és ezért együttérzel a kérdezővel? Nem gond ez de ha ennyire nem megy, akkor ne üljetek volánhoz, nem örülnék neki ha viszontlátnálak a belső sávban arcig húzott kormánnyal, 40km/h sebességgel tötymörögni meg bénázni a leg egyszerűbb helyzetekben. Értsétek meg, hogy ez életveszélyes a többi közlekedőre nézve. Ha nem tudsz megkenni egy vajaskenyeret, akkor nem mész szakácsnak ugyebár.
2009. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A PÁV nagyon nem B jogsi.... olvass utánna mielőtt ugatsz!!!!
2009. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó előttienek: Figyelj csak kisfiam! Én 10 éve vezetek balesetmentesen és elsőre mentem át forgalomban is és az ezelőttiekben egészségügyitől kezdve! Ti meg beleszóltok. Van aki azt éli ki hogy itt mit tud beszólni. A kis taknyosok átmennek elsőre akkor ők a királyok. Én már mutattam is valamit, kb. 500ezer km alsóhangon! És még nagymotorra is a kocsin kívül minden elsőre, de aki nálam jobban tud vezetni, 3.-ra ment át. Ez azért mert sok bukási ok van, pl nem tetszik a vizsgabiztosnak ahogy fogod a kormányt, nekem elsőre az is ment, de te honnan tudod hogy olyan jó vagy. Én már sok balesetet meg is előztem, 8. kocsim nyúzom. Mire fel állapítod te meg hogy kinek lehet jogsija, vizsgabiztos vagy?! Én letolnálak az útról, ha egyáltalán jogsid van. De nemcsak erről szól a dolog. És olyan kocsival is elközlekedtem hogy te el se tudnád képzelni, a fék is és a kuplung is csak úgy müködött ha pumpáltam, fogadjunk még ilyet életedben nem hallottál. Mi közöd neked ahhoz hogy a kérdező milyen vizsgára megy? Aki elsőre átmegy lehet hamarabb okoz balesetet, mert elszáll magától mint te!
2009. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%
Jaj má öcsém, ne hisztizzél:) 94-es a jogsim. Teherre is. Nagymotorra mondjuk nincs, sőt a tehervizsgán elméletből buktam egyszer, valami rakomány-kikötözési dolog miatt. Az meg, hogy letolsz az útról, az hogy jön ide, meg mi értelme? Ha a melóskocsimmal vagyok, azt esetleg kamionnal vagy tehervonattal tolod le de a saját autómat se nagyon tolja le senki, mert közel 2 tonna önsúlyú. Más kérdés, hogy körbeautózol 2-szer mire elindulok. Visszatérve a dologra, ne mond már, hogy nem gyanús ha valaki ötször bukik. Ha általánosban történik, akkor is azt mondod, hogy minden tanár hibás de a tanuló nem?
2009. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!