Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen hamar lehet letenni a...

Milyen hamar lehet letenni a jogosítványt?

Figyelt kérdés

A gyorsított azt jelenti, hogy kevesebb óra számba van pl az elmélet, vagy többet kell mennem?

A gyorsított jobban tetszene, de ha az az óra számok rovására megy, akkor viszont nem jobb.

Most van szabadidőm, bármikor tudnék menni, így kb milyen hamar lehetne letenni szerintetek?



2012. aug. 12. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
B kategóriás jogosítványról lenne szó.
2012. aug. 12. 18:03
 2/7 anonim ***** válasza:
kb 2-3 hónap alatt le lehet tenni full...20 óra elmélet 10 óra elsősegély 30 óra vezetés(itt lehet sok időt veszíteni ha az sok emberke van az adott autóra)
2012. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és csak az elmélet sok szabadidő mellett megvan 3 hét alatt? mert 1 hétig nem jó nekem és akkor nem tudnék menni.
2012. aug. 12. 19:36
 4/7 A kérdező kommentje:

Heti 5 alkalommal is lehetne menni vagy inkabb a 2-3 a jellemzo? Illetve egy nap hany ora van elmeletnel?

Vezees egy alkalom hany oras? 2-3?

2012. aug. 12. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:

hello :)

én olyan suliba jártam, ahol lehetett választani különböző kombókat.

nos, a leggyorsabb az az volt, amikor minden hétköznap mehettél Kresz-re, tehát kb 1 hét alatt lezavartad, ha meglett a vizsgád, akkor mész vezetni (akár heti 5napon is), és közben ráérős idődben lehet tanulni EÜ-re, és vizsgázni is tudsz belőle.


igazából itt nem a tanfolyam gyorsaságával vannak a gondok, hanem a vizsgaidőpontok mennyiségével. hamar betelnek, és ha buksz, akkor megint egy pár hét mire mehetsz újra.


amúgy honnan veszel olyan balgaságot, hogy az óraszámok rovására megy? van egy tananyag, arra pedig van egy kiszabott idő. tehát gyakrabban mész, de ugyanúgy 3 órás az oktatás.

2012. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jaja, köszi szépen.:)

hát remélem nem bukok meg kreszen, mert pont így van kiszámolva, ahogy érdeklődtem telón, hogy ha meglenne akkor pont végeznék az x idő előtt.:)

az elsősegélyt akkor a kresz után kell?? vagy azt ki dönti el,h mikor?? h vezetés előtt, közbe után??

2012. aug. 13. 10:32
 7/7 anonim válasza:
mind1 mikor teszed le az Elsősegélyt, van aki azt csinálja legutoljára
2012. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!