Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Havonta párszor szoktam...

Havonta párszor szoktam kamionokat kivinni külföldre eladás céljából. De ezt mindig más külföldi cégnek viszem. Ilyenkor nincs munkavállalási szerződésem és meghatalmazásom, tevékenységigazolóm. Ilyenkor ki állítsa ki a papírt?

Figyelt kérdés

Tehát én csak vezetem a megvásárolt szerelvényt!

Legtöbbször egy cégnek csak egyszer viszek.

Így most nincs sehonnan munkaszerződés se szabadságos papírom. Ha csak így egyszer vezetek egy cégnek így beugrósként, akkor ki állítsa ki nekem az előbb említett okmányokat?

Vagy ilyenkor nem is kell?

Vagy nincs erre valami kiskapu az AETR-ben?

Ezt hogy venné egy kpm ellenőrzés?



2012. aug. 19. 15:28
 1/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Jó kérdés! Alkalmi munkavállalási szerződésnek kellene lennie így is, hiszen valakinek dolgozol. A kártyádból amúgy is kiderül minden tevékenységed, bár a NKH úgyis beléd kötne, hisz ez az életük.
2012. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

valamibe tuti belekötnek szerintem is !!!


most a kártyára a pihenőt beadatom, de szerintem azt nem fogadják el tevékenység igazoló nélkül!

Úgyhogy hiába magyaráznám nem hiszem h meghatja őket

2012. aug. 19. 18:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna valami konkrétat megköszönném
2012. aug. 19. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a kpm-nél, hogy ilyenkor mi a helyes eljárás. Biztos választ kapsz rá.
2012. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!