Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most szombaton lesz elsősegély...

Most szombaton lesz elsősegélyem, csütörtökön meg a vizsga. Nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

6 órába adják le az anyagot, szombaton, de mellette a kreszre is készülnöm kell, mert az is utána lesz rá pár napra, mert intenzíven csinálom.

Miből áll egy elsősegély vizsga?? Kell fogalmakat is megtanulni? Illetve hogyan történik a vizsgán a gyakorlati rész?

Valóban egymás szája után élesszük újra a babát?? Semmi higénikus letörlés, vagy ilyesmi??

Valaki elmesélné részletesen, hogy ez hogy zajlik?



2012. aug. 22. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz nehezebb mint az átlag vizsga, de minek kezdted el intenzív oktatáson ha nem bírod?
2012. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vészes, én kifejezetten élveztem, és persze nagyon hasznos, amit tanulsz.

megbukni igen nehéz, hacsak nem csinálsz valami irgalmatlan nagy butaságot

bemész, húzol egy tételt, elmondod (eljárás, mit kell csinálni bizonyos esetekben - de inkább helyzetgyakorlatok, pl: látsz az utcán egy biciklist, aki a földön ül, fogja a fejét, könyökéből vér szivárog stb), utána pedig megcsinálod a CPR (újraélesztési) protokollt, ez egy néhány lépéses dolog - már nem emlékszem rá pontosan, nem most vizsgáztam. A baba szájára pedig rákerül egy gézlap és van fertőtlenítő is, amit használni kell, úgyhogy nem nyalod végig mások nyálát.

2012. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: vajon miert csinalja az ember inentiven..mert nem erek ra honapokig csinalni..most van ra idom..

2: koszi :)

2012. aug. 22. 21:21
 4/11 A kérdező kommentje:

a rautek meg heimlich műfogás is lesz?? meg ilyen oldarafektetés??

meg kötések???

2012. aug. 25. 15:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Ami biztosan lesz:


-Stabil oldalfekvés

-Újraélesztés

-2db tétel húzása.

2012. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hogy sikerült? Mesélj! Nekem csütörtökön lesz. :S
2012. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem is csutortokon. Ma csak gyakorlas volt.

Es a tetel az ilyen szituacios csak? Vagy mik lehetnek meg?

2012. aug. 25. 22:22
 8/11 anonim válasza:
Hogy sikerült? Nekem megvan :) Elég sima ügy volt, még meg is dicsértek, egyébként a mellettem ülő srác annyira gyökér volt már majdnem kettéfejeltem, mégis átengedték...
2012. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát nálunk elég szigorú volt a vizsgabiztos faszi.

Volt, hogy vki sírva jött vki, volt h 4ből 3an csekkel jöttek ki. Egyik csoporttársam egy nagyon nagy apróság miatt bukott meg.

Nekem amúgy sikerült szerencsére, de jobban izgultam, mint érettségin. :D

2012. aug. 31. 16:11
 10/11 anonim válasza:
Na jól van, gratulálok. :) Melyik városban vizsgáztál?
2012. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!