Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok ezzel a...

Mit tanácsoltok ezzel a gyorshajtással kapcsolatban? A csekket nem vették át.

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt, autópályán bemértek. Előztem és sikerült 150 km/h-ra felmenni.

Most küldték a csekket, DE az autó az öcsém nevén van és ő velem együtt külföldön van. A család többi tagja meg nem vette át a postástól a levelet, elvégre nem az ő nevükön van.

Szerintetek mire számíthatunk? Mit lehet tenni az ügy érdekében?

Köszi


2012. aug. 24. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen kis ostobácska kibúvók már nincsenek, ez a neménvótamrendőrbácsi-dolog már nem működik. A gépkocsi tulajdonosa, üzembetartója fizet, akár átveszi, akár nem. És a fenét sem érdekel, hogy a családi maffiád mit hazudik a rendőrségnek. Remek család egyébként, gratulálok.
2012. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A közigazgatási bírság adók módjára behajtható. Ha most nem fizeted be, később kamatostul szedik be pl. banki inkasszóval vagy a fizetésedből levonva. Nem igazán éri meg a hatóságokkal baszakodni, hacsak nincs nagyon jó ügyvéded.
2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy pontosan mennyivel mentél?

Kíváncsi lennék, hogy pályán hánytól jár a csekk. 150-nél még nem biztos, hogy kéne.

2012. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok biztos benne h ha 2 hónapja történt a dolog akkor jogos lenne h most küldik a csekket...
2012. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: mi az hogy családi maffia? már megbocsáss, de ha valóban én voltam, akkor miért más fizessen? másodsorban mi a hazugság? hogy nem vagyunk otthon? vagy miért vennék át a postát más nevében? nem az lenne a hazugság?


különben valóban 150km/h volt.

2012. szept. 3. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vedd át, ne találd ki, hogy külföldön voltál, fizesd ki a büntetést.
2012. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudod mindenki magából indul ki, mert én nem hazudok. ha külföldön vagyok, akkor ott is vagyok.
2012. szept. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!