Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz így megbukni...

Szerintetek gáz így megbukni forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Az első forgalmi vizsgám volt ma és megbuktam, már a legelején. Egy y megfordulást kellett volna megcsinálnom, hozzá is láttam csak nem vettem észre az úton a záróvonalat :S Annyira rosszul érzem magam emiatt, mert a vizsga leges legelején történt, alig vezettem pár percet :S Jó tudom sok embernek nem sikerül elsőre, de én mégis rettenetesen érzem magam, hogy már a vizsga első perceiben megbuktam :/
2012. aug. 28. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ismerősömet az első 5 másodpercben meghúzták, mert behúzva felejtette a kéziféket.
2012. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, max a pénztárcádnak. Igazságtalan, mert naponta legalább látok egy embert, aki még a dupla záróvonalat is lexarja és megfordul. De nem egy olyan is van, aki balra indexel és jobbra kanyarodik. És az ilyeneknek is van jogsija...
2012. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz. Amíg nem megy profin, addig kellene gyakorolni. Jó volna, ha több lenne a kötelező óraszám, és nem ilyen hamar küldenék vizsgázni a tanulókat. Nem gáz megbukni, csak rossz, hogy sokat kell fizetni érte. Azt a pénzt inkább, plussz órákra kellene költeni...

A gáz az, amikor valaki szerencsésen átmegy elsőre (vagy lefizetés útján átengedik), rutinja ugyanúgy nulla, és ezután azt hiszi, hgoy már hú de tud vezetni, aztán balesetet okoz...


A forgalmi vizsga az nem olyan, mint egy matekérettségi, hogy mindegy megy-e tökéletesen, csak átengedjenek.. Nem! Kimész a forgalomba, és életekkel játszol! Nem csak a sajátodéval, máséval is.... EZ a gáz...

2012. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, lehet több óra kéne, csak akkor ne 3000 legyen óránként. így is kb 150-170 egy jogsi minden egyéb fossal, egy szarabb autót olcsóbban meglehet venni
2012. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, h*lyeségeket beszélsz, már bocs. Az oktatás arról szól, hogy a vizsgaútvonalat betanulod és slussz. Ha kimész utána a forgalomba, csak lesel, azt sem tudod, hogy mi merre van. A megoldást én abban látom, hogy kellenének közútnak nem minősülő nagy telkek aszfaltozva, ahová bárki kijárhat gyakorolni, legalább a technikát tanuld meg magabiztosan kezelni. Amikor én tanultam, nem olyan régen volt, sajnos nyilvánvaló volt, hogy csak a pénzre mennek, lexarják, hogy megtanulsz-e vezetni. Nem mondom, balesetveszélyes dologért buktassanak meg, de számtalan dolgot fel tudnék sorolni, amiért buktatnak és lefogadom, hogy TE sem tartod be a mindennapokban!
2012. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

engem 3x buktattak.

nem mondom, h kis fos hibák miatt, de minden egyes alkalommal felért egy tragédiával.

az elsőnél a jobbkezet és gyalogost csesztem el, a másodiknál a jobbkezet, és hogy -20 fokos télben nem néztem be a bringaútra.

a harmadik fájt a legjobban: az utolsó lámpánál átmentem a sárgán... ezt éreztem a legigazságtalanabbnak, mert az egész vizsga nagyon jól ment, kisebb hibáim voltak, de egyik sem bukó.


sajnos itt leginkább a pénzre mennek, és ha majd kimész az útra a kis friss jogsiddal, és látod, h mennyi ember vezet olyan szabálytalanul, ahogy csak lehet, akkor elszörnyedsz, h ezek meg hogy a pék deres faxába kaptak erről papírt?!


a negyediknél meguntam a szopatást, vittem lóvét, természetesen meglett. nem érzem azt, h vettem a jogsit, a 3. is meglett volna, ha nem megyek át a sárgán. de azért lássuk be, sok régi vezető is átmegy rajta...

2012. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
sárga eleve azt jelenti hogy változik a forgalom iránya, veszélyes útkereszteződés, és ha az ember nem tud előtte megállni hirtelen fékezés nélkül, át mehet. écs csütörtökön vizsgázom, nagyon remélem semmi balf@szságot nem követek el
2012. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ühüm, kedves utolsó, ezt nagyon ne vedd be. Újabban 100e-re jutalmaznak egy ilyen akcióért, vizsgán meg azonnal bukta!
2012. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
nade most tényleg, mivan ha már nem tud megállni? vészfékezzen, majd a mögötte levő menjen beléjük, és azért bukjon meg? hm??
2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem tud? 50km/h alatt meg tud állni. Ha meg belemennek, akkor az a hibás, aki a követési távolságot nem tartotta be. De mindegy is, ha átmegy a sárgán, tuti bukta és ez a lényeg.:(
2012. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!