Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Ilyenkor mit lehet csinálni? (lent)

Figyelt kérdés

Ma délelőtt megálltam az egyik áruház parkolójában. Végeztem a vásárlással, már mentem a kocsihoz amikor beáll mellém egy dög nagy terepjáró (nem a Lada Niva kategória...) és a 20 év körüli plasztikszőke sofőrje lendületből nekemnyitja az ajtaját. Ezt kb. 20 méterről néztem végig. Természetesen lepattant a festék és behorpadt a lemez is. Elvből nem állok be szűk helyekre, eszembe nem jutott, hogy egy ekkora autó bejön mellém. Utánamentem és szóltam a csajnak, hogy kárt okozott a kocsimban, jó lenne valahogy rendezni. Persze nem így, hanem köszöntem stb. Annyi volt a válasza, hogy Ő nem és ha tovább rágalmazom hívja az ügyvédjét. Nagy nehezen sikerült rábeszélnem, hogy legalább nézze meg a művét. Persze a festék(em) nyoma ott volt az ő ajtaján is, de azt bizonygatta, hogy a 2 hetes autómon ott volt ez eddig is, csak nem vettem észre. Akartam rendőrt hívni, de közölték, hogy ők 2-2,5 órán belül jönnének ki. Közben mondja a csaj, hogy idehívja a "fasziját", majd az elrendezi. Meg is érkezett egy szintén 20 körüli srác BMW X6-os olcsó kis autójával. Kiszáll, és közli, hogy mi van genyó, mit hisztizel itt? Utána megnézi és mondja, hogy ez a fostalicska (Opel Astra J, 2 hetes) elmegy ettől, ne szarjak be, nem fog elrohadni.

Nekem dolgom volt, nem volt időm 2 órát várni a rendőrökre meg látszódott, hogy ezekkel reménytelen a dolog, úgyhogy befejeztük. Most nekem van x tízezer Ft károm, amit sürgősen ki fogok javíttatni, mert sérült autóval nem közlekedek.

Tíz éve, amikor én voltam 20 körül, egy kétütemű Trabantot sikerült vennem és én voltam a világ legboldogabb embere vele. Persze azt is próbáltam a lehető legjobb állapotban tartani. Honnan van ezeknek pénze két 10 millió feletti autóra ennyi idősen?



2012. aug. 29. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor telefon előkap és videó, a helyszínről fénykép, és várd meg a rendőröket. Ha közölted volna hogy ittvan XY kisasszony faszija és fenyegetőnek érzed a jelenlétét 5p múlva ott lettek volna.



Így is lehet belőle valami, de csak peres úton, amit az ilyen újgazdag f*szok ügyvédjei általában meg szoktak nyerni nekik.

2012. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Feljelentés.

Én nem hagytam volna annyiban akkor sem ha a végén engem visz el a rendőr súlyos testi sértésért. Csak egyszer próbálna meg ilyen hangnemben beszólni. Hát azért álljon már meg a menet, mit képzel magáról egy ilyen hülye gyerek.

2012. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez valami gusztustalan! Annyira rühellem az embereket emiatt, amiért nem képesek figyelni az ajtóra!

Tudod hogy kell megoldani: 2 helyre kell állni és csókolom. Az ilyen bevásárlóközpontoknál, ahol nagy a parkoló, mindig 2 helyre állok. Csak így lehet megoldani. Sajnálom, hogy bunkónak tartanak, de az én autóm, nem az övé.

2012. aug. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyenek miatt vettem öreg autót, az ilyen stresszes helyzetek nekem nem hiányoznak. Azért elmesélem, hogy már az első nap, ahogy beálltam az öreg kis kocsimmal a parkolóba, este megszórták valamilyen fehér festékkel, nem durván, de a kis cseppek látszanak, ha közel megyek hozzá. Röhögtem egy jót és megveregettem a saját vállamat:D
2012. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Honnan van ezeknek pénze két 10 millió feletti autóra ennyi idősen?"


Prostitúció

Drog

Apuci


Vagy ezek keveréke.

2012. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de miért nem értesítetted az áruház biztonsági szolgálatát? Ők nem 2 óra múlva jöttek volna ki, hanem 2 perc múlva. Emellett néhány fénykép és videó a kárról, a másik autóról és a hölgyről nem árt. Aztán még mindig eldöntheted utólag, adsz-e be keresetet emiatt.
2012. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fényképem van, a biztonsági szolgálatról meg el is feledkeztem. És ha perre viszem de elbukom? Többe kerül a perköltség, mint a javíttatás - Sajnos...
2012. aug. 30. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:
hát ez sajnos benne van a pakliban.
2012. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ezért kell bézbózütő a csomagtartóba...

bebaszkodtam volna a szélvédőit, lámpáit és akkor neki lett volna pár százezres kára....

2012. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9. Persze, felvesz a biztonsági kamera, szándékos rongálás miatt még az ő általa okozott kárt is Te fogod megfizetni. Bravo, okos ötlet...
2012. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!