Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetne tenni feljelentést pl...

Lehetne tenni feljelentést pl csendháborítás miatt a mai suhanc robogósok miatt? Régebben a rendőr az autóról levetette a rendszámot, ha a kipufogó miatt hangos volt az autó - motorra ez nem vonatkozik?

Figyelt kérdés

- Rengeteg robogós leszedi a kipufogót, vagy egy átalakítottat rak fel, hogy jobban menjen, de ezzel iszonyatos hangja van!


- Hallottam már olyanról, hogy valaki használtan vesz egy kisebb teljesítményű nagymotort, de az adásvételin kismotor szerepel, akkor nem kell rendszámot használnia sem...


Ha én odaállnék egy ilyen hangoskodós háza elé, és ott huzatnám a kocsimat/motoromat akkor azoknak és a családjuknak vajon ez tetszene? Én olyan helyen lakom, ahol délután nem lehet dolgozni, tv-t nézni, pihenni, mert a csukott ablaknál is hallható a 10 percenként elhúzó "darazsak".


Petíciót kellene beadni, hogy a rendőrség foglalkozzon vele???



2012. aug. 30. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ezt úgy kell, hogy kimész és lerúgod a sz@ráról a hülyegyereket. Ez a leghatásosabb és leggyorsabb.
2012. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy 10 percen belül jön még vagy öt... főleg péntek-szombat este...
2012. aug. 30. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Max akkor tanulnának belőle, ha a rendőr kiállna az útra, és sorban rendelné be kpm vizsgára ezeket az idiótákat. Amikor anyuciapucinak kellene fizetgetni a bírságot, mert mondjuk kiderülne, hogy a fojtások sincsenek bennük, akkor talán kivennék a seggük alól ezeket a kávédarálókat. Így megszűnnének a darazsak:) Csak sajnos erre a rendőrök nem lesznek hajlandóak.
2012. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Slaggal vagy vizipisztollyal támadd őket! Bevált! :)
2012. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, mondd már el, ezt hogyan kivitelezted?:) Kíváncsi vagyok mit reagáltak a robogósok:D Nekem erről pl a vízibomba is eszembe jutott. Természetesen nem a fejükre célozva, de elég az, ha a ruhájuk csurom víz lesz:D
2012. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És szerinted tudni fogják? Annyira buták már az emberek! max leszáll és megver. Próbáld meg elmagyarázni neki, hogy ne itt csettegjen el a zümmögőjével, vagy vegye halkabbra. Nem érti és nem is akarja megérteni, mert úgy gondolja (mint mindenki) hogy mindent szabad...
2012. aug. 31. 10:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Buta és/vagy erőszakos emberekkel semmit sem lehet tenni, ha feljelented őket, abból sem tanulnak, ráadásul bukhatsz egy csomó pénzt. A vizipisztolyozás legalább ingyen van.
2012. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
én szeretem a hangos autókat-motorokat. zene füleimnek ;)
2012. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor is szeretnéd, ha mondjuk nem tudnál pihenni/dolgozni/tv-t nézni, mert az ablakod alatt "muzsikálnának" egyfolytában?
2012. szept. 14. 07:44
 10/10 hzs3921 válasza:
Én az Árpád-hídnál lakom és éjjel a ilyen barmok miatt nem lehet nyáron 35 fokban, nyitott ablaknál aludni, mert hajnal 3-kor is húzzák neki a gázt, mert igazi gyökerek! A házak között pedig még jobban visszhangzik, de totál lesz.rják, hogy amíg ők motoroznak, más attól még pihenne!
2016. ápr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!