Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsgán hány kérdésből...

Kresz vizsgán hány kérdésből áll a teszt? és hány hibapontunk lehet?

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni a kreszt, és szeretném megtudni, hogy a számítógépes programban szereplő elmélet mellett lehetőség van-e a vizsgakérdések gyakorlására? Hány kérdés vagy? És a vizsgán hány kérdés lesz?? És az órán lehet gyakorolni a kérdéseket???

2012. szept. 5. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
55 kérdés, 75 pont a max, 10-et veszíthetsz ebből
2012. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én kb.fél éve vizsgáztam.Igen 55 kérdés van abból 10pontig átmész 11- től bukta.Ugye a nehezebb,rajzos feladatok már eleve 3 pontosak,ezért ezekből könnyen összejön.az órákon legalábbis nálunk nem lehetett gyakorolni,ott csak az anyagot adták le,De az utolsó órán volt egy kis "próba-vizsga",le lehetett szűrni ki mit tud.Ez volt a gyakorlás:)

Nekünk kiírták lemezre a teszt kérdéseket egy csomó formában voltak teszt sorok,így lehetett gyakorolni.Szerintem a legtöbb helyen már így van!Sok sikert!

2012. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
CD-n odaadjak a progit, ugyanazon fogsz vizsgazni is. Begyakorlod az 1700 kerdest, es hibatlanul atmesz.
2012. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemesebb a CD-t megvenni. Mindent végig csinálni (ami szükséges) aztán a "B" tesztet amilyen sokszor csak tudod, de mindig olvasd el a kérdést. Zárd ki a válaszokból ami hülyeség, és válaszd a reálisabbat... Nekem ez jött be :)

Holnapután Forgalmizom :)

2012. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!