Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A rendőrségi szonda mennyi...

A rendőrségi szonda mennyi ideig mutatja ki az alkoholt a fogyasztás után?

Figyelt kérdés
Teszem azt,hogy iszok pár sört meg egy felest,azután ezt mennyi ideig érzékeli a szonda?
2009. júl. 29. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

súlyod, kipihentséged, mennyi kaja van benned, mennyit iszol utána egyéb folyadékot, mekkora a sör alkholtartalma, mennyi az a pár sör, mekkora a feles alkoholtartalma, mennyire van szokva a szervezeted az alkoholhoz, STB.

Csupán hirtelen ennyi dologtól függ. De ha tetszik akkor 4,567 óra.

2009. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a véredben van kimutatja.

Én voltam utánképzésen és ott megtanultuk, hogy egy 80 kilós férfi szervezete 1 dl bort kb. 1 óra alatt bont le.

tehát ebből ki lehet indulni. A 2 korsó sört meg az 1 felest átszámítom borba( az alkoholtartalma alapján), az lesz úgy 7-8 deci bor. Tehát 7-8 óra várakozás az én számításom alapján.

2009. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell, zero tolerancia miatt, nem értek amúgy vele egyet teljesen. Ahogy az első válaszadó irta valóban ilyen sok tényező mind befojásolhat. De az hogy jön ki hogy pár sör és egy feles?:) Mért nem hagyod ki azt a felest, vagy mégis több feles? Ha nem iszol sokat 8-12 óra biztos elég.
2009. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted anyagilag, lehet kapni digitális alkoholszondát, a 10 ezer forintos is ha leteszteled mit tud, pl. megiszol egy sört amikor nem vezetsz, és megfújjod, ha nem mutat semmit akkor szar:)
2009. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!