Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2012 forgalmi vizsga 3 bukás...

2012 forgalmi vizsga 3 bukás pécsen. Ti hogy altok ki hanyadjára ment át?

Figyelt kérdés

3.ra azert buktam meg mert a vb szerint nem áltam meg a stop tablanal..... miközben megáltam körültekintettem es utána kezdem tovább haladni mellesleg egy auto sem volt .

az oktatom szerint fölösleges a pótóra mert a vezetés megy . de akkor mert buktatnak meg amikor meg áltam a soptáblánál ? az első két bukásom meg zaró vonal . szivatnak ? váltsak oktatót vagy mit csinaljak hogy összejöjjön végre pécsi válaszolok ? kinek mi a tapasztalata forgalmivizsgárol ?



2012. szept. 12. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemetek. Ha tényleg ez volt minden "bűnöd" akkor már megérdemled a jogsit. Tudtommal a következő forgalmi vizsga feltétele a +4 pót óra. Erről nem az oktató tehet, esetleg próbáld meg olajozni a dolgot egy kicsit.
2012. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azok !

Az első bukásnál azt mondta az oktató 2 órát vegyek vizsga előtt meg volt 1 nappal utána vizsga bukta záróvonal . 2.ik vizsgánál már nem is mondta hogy kell pót óra bukta záróvonal a 3.ik vizsga stoptábla miatt pedig megáltam amit fentebb leírtam bukta.

2012. szept. 12. 17:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja es persze vissza úton az oktató vezetett már .a vb mondja ilyen jol vezett hogy bukhat meg ilyenen mondja maga biztos nem itt tanult meg vezetni ,pedig kajak az első vezetésem az oktatóval volt. miert kell húzni az idegeimet tuti direkt csinálta direkt szívatott . jah es else fert hatul ez miatt meg en nyomoroktam pedig frankon beálitottam magamnak ilyet csinalhat egyáltalán ?
2012. szept. 12. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne menj át a záróvonalon.
2012. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ém kb 24-gyel mentem át a 20-as tábla vonalán és ez akkora hiba volt hogy bukást érdemelt-mondván hogy zéró tolerancia van...
2012. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
De már 5x meghúztak.Voltam PÁV-on ahol pesten vidékiként gyakorlatilag alig volt hibám és azt mondták semmi akadályát nem látják annak hogy jogsim legyen.Fene sem érti az egészet.
2012. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Én Pénteken megyek (igaz Bp-n) A Stoptáblánál 2x kell megállni. 1x a stopvonalnál, 1x a sarkon hogy belátható legyen. Ha a stopvonalnál (ha az nem látható, akkor a stoptábla vonalánál) nem állsz meg teljesen, az bukta. De egyébként minden szar miatt megbuktatnak. Az bosszant, hogy látom, hogy emberek hogy viselkednek az úton, azok hogy kaphattak jogsit? Borzalmas... Holnap reggel (7.30) lesz még egy órám (90Perc 2x45)Pénteken vizsga. Ha meghúznak az katasztrófa...
2012. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de nem húztak meg :)
2012. szept. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én holnap megyek vizsgázni másodjára. Eddig 250 000 forintomba van a jogosítvány megszerzése, úgy hogy egyszer buktam meg a városi vizsgán, mindenből átmentem elsőre. Úgy érzem, hogy az elsőnél sem kellett volna megbuknom, de ugye ha az oktató belenyúl.... Rettegek a holnaptól de nem adom fel!!! :)
2013. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!