Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Augusztus végén voltam KRESZ-v...

Augusztus végén voltam KRESZ-vizsgán. Sikeres volt a vizsga, kellett volna valamilyen papírt ròla kapnom? Aláırtam a papírt és eljöttem, mert azt mondták hogy eljöhetünk.

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A vizsgalapot meg kellett volna kapnod.
2012. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az autòsiskolàmnàl azt mondtàk, hogy valami vezetési kartont meg kell vàrni mìg megküldik, utàna vezthetek. Az nem az?
2012. szept. 13. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok hogy van...amikor én voltam vizsgán, amikor kikértem időpontot, vinni kellett egy fényképet és ott megcsinálták a vizsgakönyvet. Majd a vizsga után odaadták.
2012. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Autósiskola csinált nekem anno fényképet. Kresz vizsga után én is aláírtam, gratuláltak, mert első lettem, 7-8perc 74pont :D Utána én már kértem is időpontot az iskolámtól. Valamit ők leellenőriznek, és mehetsz a gyakorlati oktatásra:)
2012. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én július közepén csináltam és én sem kaptam semmi papírt csak aláírtam azán cső!
2012. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na most én is befostam, most csináltam én is és nem kaptam papírt, de mondta az oktató hogy nem kell, az iskolának elküldik hogy sikeres volt-e a vizsgád, tehát nem kell papír.
2012. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most már nem adnak papírt róla. Csak alá kell írnod a neved mellett, ahova beírták azt, hogy (M) vagyis megfelelt - "azt cső" :D , ahogy azt előttem valaki megfogalmazta :) Ők majd értesítik az iskolád a sikeres vizsgáról. A vizsga után mehetsz is a sulidba, hogy mihamarabb elkezdhesd a gyakorlati oktatást.
2012. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!