Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy epilepsziás miért nem kap...

Egy epilepsziás miért nem kap 90%os kedvezményt az utazáshoz?

Figyelt kérdés
Barátnőm epilepsziás és megvonták tőle mert már befejezte az iskolát 20 éves.. de van egy ismerősőm aki már 25 és lisztérzékeny és ő még is kap!
2012. szept. 13. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg egy f@szság, mert simán járhatna nekik. Érdekes, hogy jogosítványuk minden további nélkül lehet, pedig csak egyszer legyen rosszul szegény, abból baleset lesz :(
2012. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a lisztérzékeny ismerősöd még tanul.
2012. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem már nem tanul.. és ezért is érdekel.. hogy most járna csak mi nem tudunk róla vagy tényleg ilyen sz*r ez a rendszer.?
2012. szept. 14. 16:19
 4/5 anonim válasza:

Biztos, hogy az életkora miatt vonták meg? Én óvodás korom óta epilepsziás vagyok, de gyógyszer mellett (hál' istennek) semmi bajom, nem is kaptam soha semmilyen kedvezményt.

Nem tudom, mi ennek a módja, de a doki mondta, hogy innentől nem kap, vagy az államtól kapott valami levelet?

2012. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző vagyok, és az elsőnek írom:

nem lehet minden további nélkül jogsink, csak orvosi szakvélemény alapján, pont itt írta egy srác, hogy tőle bevonták.

2012. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!