Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha vennétek használtan egy...

Ha vennétek használtan egy 2009 es Toyota avenisist ami gyönyörű, ki mernétek vele állni az utcára vagy bérelnétek egy garázst?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 19:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem este ott hagynátok az utcán?
2012. szept. 14. 19:05
 2/11 anonim ***** válasza:
Fekete mercedest szoktam utcán hagyni állandóan, mindenütt. Kutya sem nyúl hozzá, még senki sem próbálta meg feltörni. Amúgy semmi biztonsági cucc nincs benne a gyári immon kivül. Egy Toyota átlagos autó, de a környéktől is függ. Ismerősöméknél a 4-es golfjukat törték fel és akarták ellopni is már. Ha lehetőséged van, fekete autót vegyél, alufelnikkel, sötétitett ablakokkal, ahhoz nem szoktak nyúlni.
2012. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előre megjegyezném: a válaszom szubjektív!


1. Egy 2009-es autó nem lehet szép. A szép autók gyártását valahol a 80-as évek végén/ 90-es évek elején befejezték.

2. Ha nincs garázsod ne vegyél olyan autót amit akármitől is féltesz.

2012. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és lényeges a környék meg h mennyi téfigyelő kamera van ami látja a kocsidat és h van-e benne riasztó ha ez a 3 megvan még nyitva is kint merném hagyni
2012. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A Toyota nem áll a lopási listák élén,én nem aggódnák a helyedben. De biztos módszer lopás ellen,még ha viccesnek is tűnik,hogy beszerzel ukrán újságot,pár darabot és azt jól látható helyeken elhelyezed. Kalaptartó,anyósülés stb... Hatékony,hidd el!
2012. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
szerintem ez alapból függ a településtől is, hogy mennyire veszélyes kint hagyni a kocsit. Van ahol a kutya se nyúl hozzá de 100% hogy van olyan is (akár városrész is lehet) ahol 1éjszaka alatt tuti hozzányúlnának..
2012. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 masni1 válasza:
Garázst bérelj neki. Nem csak lopásnak eshet áldozatul, hanem brahiból összekarcolják, letörik a tükröt, feltörik, behorpasztják stb.....
2012. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dingodongo válasza:
Vigyazz nehogy jobban feltsd a kocsid mint a kapcsolataidat! Egy auto, semmi extra, egy targy, olyan mint egy toll vagy egy telefon. Hasznald egeszseggel. Nem erdemes ra foloslegesen koltened, barmit teszel is veszit az ertekebol.
2012. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Knapp válasza:

A szomszédok kint merik hagyni az autóikat?

Sűrűn szól éjszakánként a riasztó?

Van casco-d?


Ezeket mérlegelném...

Persze megoldás lehet, hogy kint hagyod és te is benne alszol.

2012. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Chubby2o6 válasza:

Ha megteheted, bérelj garázst, abból baj nem lehet.Persze csak akkor, ha anyagilag nem terhel meg nagyon, és van a közeledben bérelhető garázs. Vigyázz, nehogy az autó miatti aggódás irányítsa az életedet,az már nem oké. Érthető, hogy félted, de ez idővel elmúlik.

Emlékszem, mikor az első autómat megvettem, még néha éjjel is felkeltem megnézni, hogy megvan-e még.Aztán ez szép lassan elmúlt.

Szerintem nyugodtan kint hagyhatod az utcán.Legrosszabb esetben ellopják, de ilyen alapon a TESCO parkolójából is ellophatják, amíg bent vásárolsz.Nem szabad erre nagyon rágörcsölni. Ha nagyon el akarnak lopni egy autót, úgyis ellopják, akár még egy zárt garázsból is.

Ne hívd ki magad ellen a sorsot, próbálj lámpa alá, jól látható helyre állni, ne hagyj soha semmit az autóban, még egy üres reklámszatyrot sem, persze az ukrán újság maradhat:)

A lényeg, hogy használd, élvezd, örülj neki,szeresd, és ne arra gondolj, hogy bármikor ellophatják, mert akkor jobb, ha minden éjjel benne alszol.

2012. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!