Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kedvezményes utazás miatt...

Kedvezményes utazás miatt diákigazolvány vagy érvényesítő matrica igénylése? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Érettségim, ill. szakmám is van. Van-e Nyíregyházán olyan iskola ahol ettől függetlenül ingyen lenne az oktatás? Szeretnék valahova beiratkozni, bármilyen furcsán is hangzik, de diákigazolvány miatt lenne rá leginkább szükségem. A sulival idén júniusban végeztem, október 31-ig még érvényes a diákigazolványom persze de utána már jegyet is meg bérletet is felnőttet kellene venni... hát azt pedig nagyon nem szeretnék. Szükségem lenne valahogy érvényesítő matricára, vagy új diákigazolványra, ezért gondoltam arra, hogy beiratkozok valahova, mert sok embert hallom, hogy ugyanígy oldja meg.

Tudna ebben valaki segíteni? (csak normális válaszokat kérek! Köszi)



2012. szept. 24. 12:05
 1/1 Tommy50 válasza:

Bérletet nem fogsz tudni venni csak viszonylatigazolással, ami azt jelenti hogy csak a lakóhelyed és az iskola között.

( Volánnál már a megvételkor kérik, MÁV-nál megvételkor nem feltétlenül, kalauz sem feltétlenül, de benne van a pakliban.) szóval csak 50%-os jegyet tudsz vásárolni.


Ezért nem igazán éri meg szerintem, hiszen ha a suliba csak beiratkozol de nem jársz be, feltehetően nem sokáig tartanak. Ha pedig be akarsz járni pl dolgozni, az mellet pedig nem igazán lesz kedved alibi iskolába járni, ami még csak nem is érdekel.


Gondold át!!!

2013. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!