Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » TR Trobilusz Kategóriás...

TR Trobilusz Kategóriás jogosítványban segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném hogy meglegyen a "TR" kategóriám de se tanfolyam se semmi a BKV az egyedi képzést nem válalja tudtok valami tippet? Egyébként Van "D" kategóriás jogsim PÁV 1.2 es minősítéssel ha valaki tud segíteni azt köszönöm minden megoldás ötlet érdekel! :)
2012. szept. 25. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A TR kategóriához elég a B-s jogsi és a betöltött 20. életév!

Igen, csak a BKV és az ok a közlekedési vállalatok indítanak tanfolyamot, amelyek használnak trolikat, azok is csak annyi fővel, amennyire szükségük van!

Jelentkezz buszsofőrnek, aztán idővel majd csak vissza tudsz lépni trolisnak!

2012. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Közben meg az jutott az eszembe, hogy a D kategória bizonyára jó a trolira is!

Ha nem, akkor tévedtem...

2012. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Trolihoz külön kell vizsgázni sajnos igaz hogy kevesebb a vizsgakövetelmény.


[link]


Itt van le írva a tanterv TR "D"

Sajnos nem tudom megcsinálni külsösként csak ha ott dolgozom..


Azért gondoltam tudtok segíteni esetlek amugy köszi ! :)

A "D" kategória pedig elméletileg magasabb vagyis erősebb járműkategóriának számít mint egy TR kategória nem ?


A Troli Nemzeti ugye a "D" Nemzetközi kategória már csak azért is, sajnos nincs tanfolyam sehol nem válalja el senki nem értem hogy miért.


A BKV hoz meg trolivezetőnek? 800 jelentkező van a tanfolyamra felvesznek 30 at éás az mind csókos az a baj tehát így esélyem nincs.

2012. szept. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!