Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerbiában milyen tűzoltóautók...

Szerbiában milyen tűzoltóautók vannak jelenleg is rendszeresítve?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap láttam egy hihetetlenül réginek tűnő "csőrös" tartálykocsit, volt egy kis fecskendő a tetején, oda kell felállnia(!) a tűzoltónak. Kicsit hasonlít a régi Csepelre.

2012. okt. 6. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem egy TAM lesz, de van FAP is, meg mindenféle adomány/túlélő Zastava furgon, Iveco is. Az újak Mercedes Ategok.
2012. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igy van,TAM 110,125,170...ezek a csoros gepek vannak hasznalatban,Szloveniaban Mariborban gyartottak oket nemet Deutz licensz alapjan.
2012. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt egy kep is, [link] ez volt az? elozo voltam ujra.
2012. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] Talán ez lehetett.. Csak csodálkoztam hogy Szerbiában még ilyen autókat használnak...
2012. okt. 6. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerbiai vagyok de még ijen tüzolto autot nem latam! Csak nagyon moderneket!
2012. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis vagy falusi önkéntes tűzoltóságoknál bármi előfordulhat. Nálunk per pillanat IFA van, de 2 évvel ezelőttig még Csepel volt. De egy közeli 15000-es városban még van szolgálatban csőrös Merci is. A szomszéd 300 lelkes falunak pedig Zuk-ja van, értelemszerűen csak tömlővel és szivattyúval, tartály nélkül. :)
2012. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!