Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a motorosokról?

Mi a véleményetek a motorosokról?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Illa berek, nádak, erek;

A motorosok jó emberek!" ? :)


Csak ezt tudom.:)

Nyilván mindegyik más személyiség, nem lehet kollektív véleményünk róluk!

2012. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt így jó hallani,mert bárkitől kérdezem...szerinte a motorosok milyenek,hogy vezetnek? egyből azt mondják hogy balf*sz mind, nem tudnak vezetni össze vissza száguldoznak,donornak valók,s*ggfejek stb. elég rossz érzés hallani mivel én is motorozom,még ha nem is profi szinten.
2012. okt. 9. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:

"szerinte a motorosok milyenek,hogy vezetnek?"


Jó, hát itt nem ezt kérdezted....:)

2012. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy emberi létbe, ez is beletartozik...nem?:D
2012. okt. 9. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Mivel én sportmotoros kategóriába tartozom így a vezetésemmel nincsen baj, gyorsabb vagyok mint az autósok jócskán, azt külön köszönöm ha félrehúzódnak ha tudnak, ezzel is haladok

Én is szoktam néha pörkölni városban pl, de sose hívom ki magam ellen a sorsot, mindig annyit vállalok amennyit lehet

Na meg az örök szabály hogy aki nagymotort vezet, az tudatában van azzal hogy pörögnie kell neki néha


Ritkán szoktam egykerezni is főúton, de csak ha lányokat látok így

27/F

2012. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is motorozom.

Amúgy meg egy fiatal számítógép programozó vagyok. Ha motorra ülök meg motorossá változok. Ezt add össze... :D

2012. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor fordítsd meg, kérdezz meg egy autóst hogy mit csinál ha motorost lát, mennyire figyel rájuk, segíti-e őket esetleg. Vagy inkább nézd ezt meg a gyakorlatban.


Ugyanis a nagy többség lesz*rja a fejünket. Olyan simán tolnak le/húzzák ránk a kocsit mintha ott sem lennénk, tisztelet a kivételnek.

2012. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

"Mivel én sportmotoros kategóriába tartozom így a vezetésemmel nincsen baj"


Nofene. Ha sportmotort birtokolsz akkor már automatikusan vezetni is tudsz? Én ebben erősen kételkedem. Én legalábbis nem vettem észra magamon, hogy annyira jól motoroznék. Kapitális baromság amit írtál.


"Én is szoktam néha pörkölni városban pl, de sose hívom ki magam ellen a sorsot, mindig annyit vállalok amennyit lehet"


Szerinted. Szerintem meg egyszer kérdezz meg kívülállót. Mindegyik donor azt gondolta, hogy nem vállal sokat. Aztán túlvállaja magát. A városban nincs száguldozás. Ennyi. Szívből kívánom, hogy soha se legyen baleseted és ne is okozzál. Annyit kell vállani amit a kresz enged, nem többet.


"Na meg az örök szabály hogy aki nagymotort vezet, az tudatában van azzal hogy pörögnie kell neki néha"


Erről a szabályról én még nem hallottam. Olyan szabályról hallottam, hogy arra néz amerre menni akarsz, illetve engedj időt a gumiknak felmelegedni. Aki nagyobb, erősebb motort vezet annak kell tudatában lenni, hogy a közút nem versenypálya, hogy ne becsüje alá a motort és ne becsülje túl saját képességeit


"Ritkán szoktam egykerezni is főúton, de csak ha lányokat látok így "


A mondatnak ÍGY nem sok értelme van. Kb hozza az eddigi értelmi színvonalát a válaszolónak. Hogy hogyan b@szod szét a teleszkóp szimmeringed az a egyéni dolgod ( tőled se vennék motort). Azt a csajoktól kérdezd meg, hogy tetszik - biztos van akinek bejön, a legtöbb járókelő csak egy száguldozó, ökörködő idiótát lát.


Most biztos valami hápogó savanyújóskának tűnök. A motorozásban sok minden benne van. Viszont a magamutogató ökörködés más kategória.


Most jön a véleményem:


Szerintem a srác tök jól szimbolizálja, hogy miért rühellik a motorosokat sokan. A motorosok egy része ( és sajnos ezek alapján ítélik meg összességében ) úgy gondolja, hogy törvények és szabályokon felül állnak ( találkoztam olyannal is aki azt gondolta, hogy rá a fizika törvényei sem vontatkoznak ).


Én is motorozom. Nagy motorom van. Sportmotorom van. Igen, én sem vagyok szent. Viszont igyekszem normálisan menni közúton.

2012. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Június 6-án haladtam a forgalommal a Rákóczi út belső sávjában. Egyszer csak a két sáv között (nekem jobbról) feltűnt egy motoros, és nagy hőbörgés közepette letörte a jobb oldali visszapillantó tükrömet, majd nagy gázzal kisorolt a buszsávba (ahol a helye van) és elporolt! Esélyem se volt utolérni, így máig nem tudom miért csinálta!

Addig a pillanatig közömbösek voltak, de azóta (mivel nálam csak kollektív itélet létezik) az utálati listámon a taxisok elé kerültek, bár a bringások még így is megelőzik őket!

:(

2012. okt. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem sok motorost ismerek. Van egy haverom, aki azt mondta, hogy ő már nem megy közúton, mert veszélyes, a motoros haverjaival szoktak pályákra menni motorozni, Hungaroringre például.

Ha autóval menet motorost látok, igyekszem minél messzebb lenni tőle, nehogy nekem jöjjön, vagy beessen az autó alá. Akkor én is megszívom, nem csak ő. Amúgy hagyni szoktam, hadd menjenek.

2012. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!