Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a gyürüzés?

Mennyibe kerül a gyürüzés?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Honda civic fastbac 95évj. 1.4 benzines autót és kajak füstöl és ezért lenne az a kérdésem, hogy mennyibe kerül a gyürüzés?

2012. okt. 18. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kajakra kéne mérni egy komressziót elősző' mer' nembizti hogy a gyűrűnek van baja, asszem ink a szelepszárszimmering kopott ki g*ci.
2012. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kajak jó vétel lehetett:)
2012. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

xDD előző!

Szelepszár szimeringnek mi köze a kompresszióhoz testvírem?

2012. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaa jóva már kapcsoltam. :D
2012. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Há' montad ho' má' kapcsótá' de azéé mondom ho' ahho' nem sok, de a füstöléshez kajak sok köze van. :D
2012. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Am igen jó vétel volt, mert 70ezerér vettem és 175ezerbe adtam el. De ne tudjátok meg h milyen volt! Kilincsek letörve, a vezetö felöl kivüleröl tövestöl kiszakadva,elektromos ablakok nem müködtek stb. ezt mind mehg csináltam otthon meg az öninditót is met az me szén kefés volt, na ezt meg akartam csináltatni szerelövel 25ezrt kértvolna igyhát a régi módszeromat allkalmaztam. Boltbabe vettem sima szénkeféket 150ft volt db-ja szét szedtem az öninditót le másotam be vágdostam flexel és ennyi...pöc röf. viszlát
2012. okt. 21. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!