Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lakótelepi parkolóba nekicsapj...

Karácsony istván kérdése:

Lakótelepi parkolóba nekicsapják a kocsi ajtaját az én autóm oldalainak. Milyen módon szoktathatnám le a lakótársakat erről a foltot hagyó módszerről?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár tekercs erős ragasztószalag körbe az autójukra :D

Persze ezt este, úgy hogy reggel munkába menet meglepi legyen hogy nem nyílik az ajtó :)

2012. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Figyeld ki mikor ezt csinálja és menj le azonnal és tedd szóvá. Ha flegmáskodik, jól verd be a pofáját.
2012. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legelső körben próbáld meg kifigyelni ki az. Ha megvan szólj neki. Ha ekkor sem figyel rá jelentsd fel ha ekkor sem vegyél 4-5 tekercs ipari csomagolófóliát (úgy néz ki mint a "follpakk" csak nagyban. Ezekkel éjszaka jó erősen feszesen tekerd be az egész autóját. Persze úgy hogy a kocsi alatt is áthúzod a fóliát. Ehhez kell segítség de a reggeli rohanásnál nagyon fel tudja idegesíteni az illetőt. És talán leszokik a csapkolódásról.
2012. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sajnálod a pénzt, azt is megteheted, hogy az autón lévő összes üvegfelületre loctite ragasztóval kartonpapírokat ragasztasz.
2012. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá mód, parkolj keresztben. Talán nem teljesen legális, és talán hulyebunkonak fognak tartani, de a lökhárítón kívül semmiben sem tehetnek kárt. A lökhárító meg általában műanyag, így nem okoz akkora kárt egy-két karcolás rajta.
2012. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Napkiraly ***** válasza:
én rávágnám az övékre az én ajtómat éjjel tiszta erőből
2012. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vízszerelő boltban vettem polifoam csőhéjat.

(Ezt teszik hőszigetelésnek a csövekre.)


Erre drótot rögzítettem és ráakasztom beparkolás után az ablak alatti gumicsíkra.


Így már csapkodhatja az ajtót.


Persze én nekem is már összecseszték az ajtómat, azért csinálom ezt.

2012. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
verd bele a fejét a kocsija ajtajába annyiszor ahányszor rácsapta az ajtót. hidd el leszokik róla
2012. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!