Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Télhez közeledve vagy télen...

Télhez közeledve vagy télen elkezdeni a jogosítvány megszerzését hülyeség?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 11:45
 1/7 anonim válasza:
Nem hülyeség,én is télen kezdtem és még élveztem is a latyakban vezetést. Másrészt lehet, hogy mire eljutsz a forgalomba, már tavasz lesz :)
2012. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet a jövő év januárjáig várok vele
2012. nov. 3. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
én is télen csináltam, legalább az oktató ott ült mellettem anno mikor megcsúsztam, vagy nem bírtam elindulni mert kikapart a kerék, és tök jól elmagyarázott mindent, szerintem mindenkinek télen kéne tanulnia
2012. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Télen sokkal több esélyed van különleges szituációkban vezetni, úgy, hogy melletted van az oktató. Ha tavasszal, nyáron mindig száraz úton vezetve kapsz jogsit, aztán télen megcsúszol a havon, jégen, nem lesz melletted senki, aki segítsen megtanulni, hogy kezeld a helyzetet
2012. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást..valószínüleg nem fogok nyáron várni, de tavaszig sem.
2012. nov. 4. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
könnyen beszélek, van jogsim...de ha javasolhatom, csapj bele most...ha hóban, fagyban, latyakban megy a forgalmi vezetés, akkor már nyertél... a vizsga lehet, hogy nyáron lesz, olyan kevés az oktató... (ha jól hallottam)
2012. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csináld nyugodtan télen, épp azért amiket már előttem is leírtak. Jobban megtanulsz vezetni.


Én most nyáron csináltam és megbántam, hogy nem télen! Egész nyáron nem esett egy csepp eső sem, és mikor esett akkor tuti, hogy épp nem kellett mennem vezetni. Most pedig még egy kis esőtől is félek, nem is tudom mi lesz velem ha leesik az első hó... :S


Szóval csak bátran, hidd el jobban jársz!

2012. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!