Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Okostelefont szeretnék venni,...

Okostelefont szeretnék venni, amelyik tudja a gps navigációt is. Valakinek tapasztalatok? Milyen típusút keressek?

Figyelt kérdés
navigáció,telefon,gps,autó,közlekedés

2012. nov. 15. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az összes Androidos teló tud navigálni GPS-szel. Mennyir szánnál rá?
2012. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg aláírnék hűségnyilatkozatot 1 v. 2 évre. Úgy nem szokott olyan húzós lenni az ára.
2012. nov. 15. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Alsóbb kategóriából mindenképp Sony telót vegyél, azok a legjobbak.
2012. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bármelyik telefon jó amibe van gps vevő.

Nekem huawei ascend van. Sygic navigációt raktam rá. Tökéletesen működik.

2012. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Bármilyen jó, de egyedül a Nokia telefonjain van ingyenes GPS. Fontos szempont.
2012. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amibe A-GPS van azzal is lehet ingyé.

Annyi hogy elôször lassabban talàlja meg a mûholdakat, de menet kôzbe màr nem lehet észre venni.

2012. nov. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

"egyedül a Nokia telefonjain van ingyenes GPS"

Az Androidos telókon is ingyenes a GPS. A szoftverek között van ingyenes vagy fizetős is.

2012. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

A GPS alapból ingyenes. Általában az okostelefonokba bele van építve -legalábbis most nem jut eszembe olyan, amelyből hiányozna (de persze ettől még lehet).

Ami kiadás lehet: a megfelelő navigációs szoftver és a térképek. Mindkettőre vannak ingyenes és fizetős alkalmazások is (most tekintsünk el attól, hogy a google a barátunk akkor is, ha fizetős programot szeretnénk ingyen letölteni). Személy szerint Android platformot használok, erre elérhető (nem legálisan) az iGo (más néven Motonav), Sygic, Locus, Navitel, &c... szinte korlátlan -a Google saját navigációja mellett. iGo ezenkívül iOS, Symbian, WinMo verzióban is létezik, a két utóbbira még a Garmin XT. Legalábbis ezekkel találkoztam már...

A többi platformmal (pl. Bada, MeeGo, blackBerry) nem találkoztam, ezekről nem tudok véleményt mondani. Mindenesetre szerintem egy középkategóriás Androidos készülékkel nem igazán lehet mellélőni...

2012. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!