Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gki gondok? Most kezdhetem...

Gki gondok? Most kezdhetem előröl?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megvan a gki kártyám, viszont csak a C1 ill a C kategória vna beleütve...

DE nekem a jogosítványom megvan CE C1E re is, tehát kamionozni szeretnék. A suli az tmondta nincs iylen hogy CE re kapom meg legelőször, mert 2 féle gki képzés van: alap meg tovább. A továbbképzés akkor kell mikor ez lejár.


Nemtudom, most nagyon parázok, hogy kidobtam 130 ezret az ablakon, és semmire sem megyek ezzel a kártyával majd..:S



2012. nov. 20. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezért nem kezdtem el az egészet. Csak C-vel tudsz mozogni.
2012. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hátazk/rvajóóóóó

de mikor már elkezdtem ezt a tanfolyamot akkor megvolt a cE kategóriám a jogsiba is.

2012. nov. 20. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak új kártya kell.
2012. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elrontották, neked is C jogosítványra igényeltek kártyát, aztán kiderült, hogy CE - d van, de nem akarnak új kártyát igényelni, mert akkor buktak 10 ezer forintot.
2012. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor vegyem fel a kapcsolatot az nkh val, és igényeljek új kártyát?
2012. nov. 20. 20:07
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi gond andminisztráció hiba volt, már zsebben az uj kártyám minden kategóriával ami kell :)
2012. dec. 11. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!