Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Leejtettük az autós gyerekülés...

Leejtettük az autós gyerekülést, összetört, meg lehet javíttatni?

Figyelt kérdés
Leesett a Besafe típusú gyerekülés, sajnos eltört a jobb oldalán a hungarocell, így kiszakadtak a hungarocellt rögzítő csavarok. Kom.-Eszt. megyében ismer valaki olyan embert aki meg tudja javítani?

2012. nov. 21. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet-e javítani nem tudom. Viszont ha csak a hungarocell része sérült és a tartószerkezet eleme ép akkor , nem lehet gond. ( Bár látni kellene, hogy miről is van szó). A lényeg, hogyha úgy gondolod, hogy nem biztonságos egy esetleges baleset során akkor inkább cseréld le. A javítás ( ha javítanak ) szerintem gazdaságtalan lenne.
2012. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Használható a gyerekülés, ugyanúgy lehet rögzíteni mint idáig, csak attól tartok hogy mozgatás során (több autóban használjuk) még jobban szétmegy...
2012. nov. 23. 06:49
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Lehet, hogy javítható. Csak ez kb. az a kategória, mint bestoppolni a lyukas kotont. Mindenesetre én személy szerint nem bíznám rá ezek után a gyerekem életét.
2012. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!