Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Volt már valakinek súlyos...

Várkonyi Zoltán kérdése:

Volt már valakinek súlyos közúti balesete amibe vétlen volt s nem elégedett a kártérítéssel? Vagy nem is kapott kártérítést?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Súlyosnak nem túl súlyos. Motorozás közbem egy álló autóból rám nyitották az ajtót. Szerencsére városban történt, kb 50el mentem és az ütkökés pillanatára sikerült 20ig lassítanom. Nekem nem esett bajom, viszont a motor elég csúnyán nézett ki. Törött index, tükör, lábtartó. Tank huppadt, és végig van marva a kipufogó amit 70ezerért vettem egy évvel a balaeset előtt. Egyedi airbrush festés szintém 70ezer volt. Szóval csak a kipufogó+airbrush volt 140kiló, plusz a többi apróság összesen kb 250ezres kár. Ez egy 1100as yamaha dragstar. 100.000 (száz ezer) forintot fizetett a vétkes autó biztosítója. Azt is 4hónapos huzavona után, mire vége lett a motoros szezonnak.
2018. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!