Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az oktatóm vezetés közben üti...

Az oktatóm vezetés közben üti a fejemet, ordít és elküld a. Ti, hogyan kezelnétek/kezelitek ezeket a helyzeteket?

Figyelt kérdés

Ha találkozok vele, egy teljesen más ember. Viccelődik, hülyéskedik, tejesen kijövök/kijövünk vele.

Azt mondja, azért ilyen, mert így legalább megtanuljuk. Elmondása szerint, diákjai még egy gyalogost sem gázoltak el, a jó oktatásnak köszönhetően (ettől függetlenül bármi megtörténhet, megcsúszhat az autó, stb...)


Szóval ti mit csinálnátok, ha zsinórban 3-4x adná a tockost, hogy ne kuplungolj annyit, miért nem gyorsítasz, tartsd egyenesen azt az autót... meg amit még el tudtok képzelni. (C kategória)


2012. dec. 7. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Menj másik oktatóhoz! Egy Auchanban (vagy bárhol máshol) lévő pénztárostól elfogadnád ha nyakon vágna amiért túl sok aprót adna oda? Az "oktatód" kb. 50 év körül férfi lehet. Valószínűleg annó a katonaság által jutott ehhez a munkához. (MHSZ). Kényszer vállalkozó lett. Inkább ezt választotta, mint hogy negyed ennyiért dolgozzon egy gyárban három műszakban. A kényelmet választotta, nem azért lett "oktató" mert szeret az emberekkel foglalkozni.
2012. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Hogy tud tockost adni, amikor mögötted a fejtámla??? Ha ez mégis igaz, kérd meg, hogy ne tegye. Nem kutyaiskolában vagytok.
2012. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A fejtámla hátrébb van, mivel: ahhoz, hogy rendben elérd a kormányt kicsit előrébb kell dőlnöd, így van elég hely a tockosnak.

(t) = tockos

Mit kuplunkgolsz annyit? (t), mit mondtam (t), miért nem fütyül a turbó (t)

2012. dec. 7. 19:24
 4/17 kovpet ***** válasza:
A második tockost vérző orral adta volna, ha még lett volna kedve egyáltalán hozzá...
2012. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 2001.-ben "C"-re Vácon vizsgáztam,egy 60 körüli férfinél egy szakadt MAN-nal.Forgalomban nem a STOP tábla vonalánál álltam meg,hanem kb.1 méterrel tovább haladtam,hogy kilássak. El kezdett velem ordibálni.Behúztam a vesztinget,és közöltem vele,hogyha mégegyszer felemeli a hangját,akkor úgy állcsúcson rúgom,hogy a plató végén fog vérző fejjel ücsörögni. Kb.10 percig nem szólt semmit út közben,majd:"jól van na",és utána tök jó viszony alakult ki közöttünk.

Sajnos nagyon kevés a jó oktató,de szerintem ez tisztán látszik az utakon, és SAJNOS a baleseti statisztikákban is!!!

2012. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Akkor elhúzódna eléggé a vizsga időpontja :)

Próbálok vele dűlőre jutni, remélem menni fog. Ha nem, akkor egyszerűen Iskolaváltás. Nincs mit ezen gondolkoznom.

Köszönöm mindenki válaszát!

2012. dec. 7. 19:57
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, akkor talán ma már nem bántanám. Bár azért lehet, hogy felvenném valahogy és feltenném a jutjúbra, hadd vesse ki a társadalom. Valójában neki segítségre van szüksége, annyira fél, hogy ver téged. Szerintem se embert, se állatot megütni nem szép dolog. A helyedben azt tenném (bár attól félek, hogy nálam az első tockos lett volna az utolsó) hogy megkérdezem, ezt miért csinálta, megérdemlem én ezt, hogy én kapjam vissza azt amit (valószínűleg) a kiképző őrmester adott a katonaságnál. Miért nem képes normális módon viszonyulni az embertársához.

Nekem is volt egy oktatóm, pont C-n, talán az is katona volt, és valami olyat mondott, hogy a normál társas kapcsolatok alapja a verés, vagy valami ilyesmi blődség, én úgy megsajnáltam akkor, de szerencsére lecserélték időközben egy kevésbé faxfejre. Sajnos a C-kategória, amivel már munkát is vállalhatsz az ilyen, érzik, hogy kell neked a jogsi, és megpróbálnak ott lehúzni ahol csak lehet és úgy is bánnak az emberrel, ha hagyja, hogy sokan el sem hiszik. Bár ilyet még én sem hallotam.

Azért arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez melyik iskola, priviben megírhatnád.

2012. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1.) Hozzád se érhet, egy ujjal sem!

2.) "A fejtámla hátrébb van, mivel: ahhoz, hogy rendben elérd a kormányt kicsit előrébb kell dőlnöd"

Ez esetben még az ülés beállítását se tanította meg rendesen! Másban is ilyen trehány?

2012. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Vannak apróságok...

"Minek kötöd be magad? Csak 1 km-t megyünk"

Ha nem érte el hátul a fejemet, ütötte a tetejét. Hol kézzel, hol újsággal, vagy ami a kezébe került.


Amúgy tényleg nem nyúlhat hozzám. De ez meg sem fordult a fejembe "természetesnek" gondoltam...

2012. dec. 7. 20:29
 10/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan, te hány éves vagy? Mert vagy még nem vagy érett a C-re, vagy a sarkadra állsz. Ha meg pasi vagy akkor főleg.
2012. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!