Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Isic nemzetközi diákigazolvány?

Isic nemzetközi diákigazolvány?

Figyelt kérdés

Tavaly diplomáztam le a BME-n és már egy jó ideje megszűnt a hallgatói jogviszonyom ami ügye azt váltja ki, hogy rendes felnőtt bérlet, nuku diákkedvezmények stb. (és őszintén bevallom k*rvára sokallom így kezdőként a rendes Bp. bérlet árakat, volán, máv árakat.

Kérdésem a következő.

Ha csináltatok Isic Nemzetközi Diákigazolványt akkor a BKV-VOLÁN-MÁV utazásokat tudom ezen diákkal tenni 50% kedvezménnyel? (vagy legalább valamelyiket)

Rettentő nagy segítség lenne, mert még munkanélküli vagyok és sokba kerülnek az utazásaim. (nyelvtanfolyamról nyelvtanfolyamra járok)


Köszönöm a válaszaitokat előre !


2013. jan. 5. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A BKV elfogadja, a MÁV-Start és a Volán-társaságok policyjét nem ismerem.


De az nem világos számomra, hogy hogyan kaphatsz nemzetközi diákot, ha már nincs hallgatói jogviszonyod? Én csak azt a trükköt ismerem, hogy még fennálló hallgatói jogviszony vége felé kiváltja valaki az egy évig érvényes kártyát és így hosszabbítja meg magának a kedvezményes periódust.


MÁV-Start esetében egyébként van 33% kedvezmény péntek 10-vasárnap éjfél között, ill. ünnepnapokon egész nap a 26 éven aluliak számára. Ez esetleg játszhat.

2013. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgy van ahogy az első írja. Én is igényelni akarok, a jogviszonyom lassan lejár, mert most államvizsgáztam, szval a diákom márc 31ig jó. Én addig akarok kiváltani a nemzetközit, szeptembertől meg mindegy, mert jelentkezek megint felsőoktatásba és lesz megint normális nappalis diákom.
2013. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!