Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabályosan át tudom alakítani...

Szabályosan át tudom alakítani xenonra?

Figyelt kérdés
1997-es B5-ös Passatom van, ebbe szeretnék xenont. Nem rajolni kell, szabályosan akarom, hogy a rendőr ne köthessen bele. Ha jól tudom, kell fényszóró mosó is a kocsira, ami most nincsen. Akkor én hiába szereltetek bele akármi E-szabványos lámpát, ez akkor is büntetős buli marad, nem?
2013. jan. 5. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle E-szabvány, ugyanis a B5 kijött gyárilag xenonnal is, egy ilyen szettet kell beszerezned, kompletten bennevan a magasságállítás és a lámpamosó is.
2013. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen.

A jármű műbizonylatában szereplő módon kell üzemeltetni a világítást is (lásd Köhém)

Ha ez a széria ilyen, hiába jött ki később más, az coki.

Elvileg megcsinálhatod amit előttem ajánlottak mert lehet hogy soha senkinek eszébe nem jut megnézni, de lehet hogy mégis, viszont akkor nem spórolós a dolog.

2013. jan. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!