Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit kell leadnom, és hova,...

Mit kell leadnom, és hova, jogosítványhoz, ha már minden vizsgám meglesz?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgámról van egy vizsgalapom,és ha meglesz az elsősegély,akkor arról is kapok valamit. Ezekkel kell mennem az okmányirodába? Vagy mit csináljak ezekkel? Hova menjek? Kell egyáltalán a vizsgalap a forgalmi vizsgáról?
2013. jan. 10. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az okmányirodába.
2013. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senkisetudjaanevemet válasza:

Nekem pár éve a Megyei Közlekedési Felügyelethez kellett mennem, ott leadtam a vizsgalapot, bemutattam az elsősegély vizsga papírját, stb, és ezek után kiadtak egy papírt, amivel mehettem az okmányirodába. Most nem tudom, hogy hogyan van.

Amúgy nem mondták el a vizsga végén, hogy mit kell csinálni?

2013. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem,de majd ha meglesz az elsősegély,felhívom az oktatómat,és megkérdezem.
2013. jan. 10. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyvan ahogy a második is mondta. Amint meglesz a papír az elsősegély vizsgáról bemész a Közlekedés Hatósághoz és ott adnak ki egy vizsgaigazoló lapot. Persze viszed magaddal oda a papírt az e.ü. vizsgáról.
2013. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!