Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen zenét szoktak a tuning...

Milyen zenét szoktak a tuning találkozókon "nyomatni"?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem azokat a zenéket csak nem találok egy olyat sem. Ti tudtok párat mondani? Köszönöm.
2013. jan. 12. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogyan észrevettem többnyire olyat ahol sok a basszus, inkább ilyen rockosabb zenéket nem túl durvát, lényeg hogy hangulatos legyen, legyen ritmusa. Ez változó volt olyan ahol hallottam discot, elektrót, de ahányszor voltam hasonlón ott mindig a basszus volt a lényeg az erős basszus, szöveg nélküli zene. persze nem saját autóval voltam, csak ismerőssel kimentünk ilyen helyekre.
2013. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vova Baggage feat. Olya Milaxa - Black Angel http://www.youtube.com/watch?v=g5xImue26co&feature=player_em..
2013. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem te döntöd el... Ha igényes a tuning tali akkor van neki hangulatfelelőse (DJ-je)! :D
2013. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!