Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány órás? (többi lent)

Hány órás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap iratkoztam be egy kresz tanfolyamra és aztmondták,hogy az EÜ elméleti óra 15:00-tól 19:00ig tart...és már jövőhéten vizsgáznom kell...ezt most hogyvan akkor?mert nekem 18:00kor megy hazafele a következő buszom és nagyon nincs 1 rokonom se abba a városba

2013. jan. 16. 05:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkonzultálod a társaiddal ezt a problémát és elsők közt levizsgázol, Azonnal megtudod átmentél e vagy megbuktál nem dolgozat hogy meg kell várni míg kiosztják, Amúgy meg hátha meg tudsz kérni valakit ott aki arra megy mint te hogy elvinne e?? Ez így megyen emberek vagyunk,,
2013. jan. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell levizsgáznod, beszélnek hülyeségeket. Legyen meg az elméleti oktatás, és majd levizsgázol, ha időd engedi. Sokan nem tudják, hogy a tanfolyam nem kötelező! Simán bemész a vizsgaállomásra és vizsgázol. Nem árt mondjuk a tanfolyam, de nem alapfeltétele a vizsgának. Én az eü vizsgát hagytam utoljára. Mikor megcsináltam már megvolt a forgalmi vizsgám is. Tavaly volt, uh sztem azóta ez nem változott:)
2013. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy 2-es mondja!
2013. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors és preciz válaszokat!

Sokat segitettek.Mindenkinek megy a zöld ujjacska!

2013. jan. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!