Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap megyek elsősegélyre...

Holnap megyek elsősegélyre szerintetek mit nézzek még át holnapig?

Figyelt kérdés

Már átolvastam mindent meg tudok nagyjából de eléggé izgulok hogy sikerül-e és hogy mit nézzek át, mire készüljek fel.

17/F


2009. aug. 30. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Stabil oldalfekvés bemutatása. Kötés fajták, vérzés típusok. Újraélesztés, szóval a nagyon alapokat, tudd F@szányosan, akkor hiba nem lehet. Sok sikert!
2009. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A stabil oldalfekvést, a lélegeztetést feltétlenül tanulgasd, az mindig kell a vizsgán. Nézd még át a "mi a teendő akkor, ha..." kérdéseket, próbálj rá válaszolni, ugyanis ilyenek a vizsgatételek (pl. ha egy idős néni elájul a boltban, ha valaki félrenyelt stb), ezeknek a tüneteit tanuld meg felismerni, mert tételbe nem így írják be, hogy " Mit kell tennie, ha valakinek erős artériás vérzése van", hanem hogy "Közúti balesetnél az egyik sérült eszméletlen, karján a sebből élénkpiros, ütemesen spriccelő vér folyik, mi a teendő?" Egy kalappal, biztosan sikerülni fog!!!!!!!
2009. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

OK, köszi.Kaptunk A4-es papírokat amin rajta vannak a tételek, van rajra 2 tétel.Atétel+Btétel.

És az A tételen van egy kérdés pl."Közúti balesetnél állt meg segítséget nyújtani.A földön ülő kerékpáros lábszárán, hátul roncsolt seb található.A seb erős sugárban, lüktetve vérzik."

Ezt így értem a kérdést csak nekünk odaírták ceruzával alá hogy "Ütőeres vérzés".

Ez vajon mi???Ennyi lenne a válasz? Találkozott már valaki ilyennel?

Vagy szerintetek pluszba mondani kell hozzá azt is hogy mien kötéssel lássuk el a sebet?Meghogy nézni kell e pulzust?

2009. aug. 30. 17:48
 4/11 anonim válasza:

őszintén szólva nem kell tanulnod egyáltalán. Ha kifizetted a vizsgadíjat, akkor átmész. Nálunk volt akitől csak a mentők számát kérdezték meg és átment. Mondták, hogy az egész pályafutásuk során csak egyetlenegyszer buktattak meg valakit, őt is csak azért, mert olyan részegen ment be, hogy még a saját nevét sem tudta leírni.


Szóval nem kell aggódnod egyáltalán! már most megmondom neked, hogy 100% átmész

2009. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ohhh köszi. csak mert ahova megyek dunaújvárosba nekem anyám is azt mondta hogy bementek előtte 2en és azokat meg is húzák jó mondjuk lehet nemtudtak semmit.hát én is remélmem átmegyek és remélhetőleg nemfogok bebaszni holnapra:D
2009. aug. 30. 18:22
 6/11 anonim válasza:
azért nézd át, mert nálunk egy köcsög volt a vizsgáztató és 20 emberből 16-ot megbuktatott, pedig én is azért egész sokat készültem rá, meg mások is! kifizettük a 4ezer forintos vizsgadíjat aztán 5 percig kérdezgetett olyanokat ami a könyvben se volt, aztán mondtam hogy ilyen nemvolt a könyvben! ő meg aztmondta hogy biztos azért mert nem olvastam el... remélem nem egy ilyen vizsgáztatót fogsz kapni! :D másodszorra egy rendes nő volt és kérdezett pár alap dolgot aztán szevasz :D
2009. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nemtom hogy fizethettél 4e forintot tőlem 12e forintot kértek el
2009. aug. 30. 19:19
 8/11 anonim válasza:
ha megbuksz akkor szerintem felejsd is el a jogsit... mert ezen még a gypsek se buknak meg..
2009. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
XD.oks úgy lesz:D
2009. aug. 30. 20:53
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült:D
2009. aug. 31. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!