Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hiteles, CASCO-s autónk...

Hiteles, CASCO-s autónk totálkáros lett. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A kár a férjem, tulajdonos hibájából következett be.
2013. jan. 19. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Banktól függően lehet más és más a teendő. Valamelyik biztosító pl saját szervizt tart fenn, és csak ott javítanak autót azért, hogy ne trükközzenek.


Azt javaslom, hívd fel a biztosítódat.

2013. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a bank egy összegben kérheti a hátralévő összeget
2013. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve tört totálkárra a hiteles,cascos autóm,önhibámon kívül.SAJNOS bejelentettem a banknak már másnap(jóhiszeműen eljárva,bár ne tettem volna),majd pár nap múlva megkaptam a hitel lezárásáról szóló dokumentumot,mely szerint a hitel fedezete megsemmisült(nem gtk volt),a fennáló tartozás 1.2 MFt,míg a biztosító 800e-t fizet, a fennálló különbözetet 8!!! napon belül fizessem meg,különben kiadják végrehajtónak.Ha sok a tartozás,akkor éremesebb tovább fizetni a hitelt,és csendeben maradni...sajnos.
2013. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!