Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ausztiában hogy járhatnék...

Ausztiában hogy járhatnék legálisan 5 hónapon át magyar autómmal?

Figyelt kérdés
Állítólag csak 3 hónap a megengedett,de én a szezon felénél (2 és fél hónap után) hazalátogatnék. Ha igazolom, hogy itthon voltam vele, elkerülhető a büntetés, vagy ha csak szezon munkám van tudok valami hivataltól engedélyt kérni ahoz, hogy jogosultan használjam kint?
2013. jan. 20. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem ugy ahogy van baromsag hogy megbuntetnek. Van ismerosom aki evek ota kint el es magyar autoja van amit naponta hasznal. Amugy meg hogy a francba tudna a rendor ha megallit hogy te miota vagy Ausztriaban? Ez semmilyen okmanyban nem szerepel! Azaz ellenorizhetetlen, innentol kezdve nincs is mirol beszelni.
2013. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha megvádolnak, akkor neked kell bizonyítanod, hogy mikor mentél ki! Ezért kell gondosan megőrizni a rendszámra szóló autópálya bizonylatokat!
2013. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert Ausztriaba csak palyan lehet kimenni?
2013. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én egy nyilvános parkolóban tartanám a kocsimat minden munkanapomon, és arra is gondoltam, pl bizonyíthatják úgy, hogy megvan a 3 hónapom, hogy lefényképezik mikor kimegyek, és amikor letelt a 3 hónap akkor meg küldik a csekket...autópályán mennék ki mindenképp,meg azon keresztül is járnék haza,akkor remélem elég bizonyítéknak a "matrica"...
2013. jan. 20. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Megállsz a határon a Magyarország tábla mellett, lősz egy fotót a gépről a táblával és mész tovább. Ennél jobb bizonyíték nem is kell.
2013. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!