Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Teherautóra - C kat jogsihoz...

Teherautóra - C kat jogsihoz - milyen feltételek kellenek?

Figyelt kérdés
Párom szeretné megcsinálni mert külföldön sofőrködni szeretne. Segítsetek Bkat jogsin kívül milyen feltételekkel, mennyi pénzből tudjuk megoldani?
2013. jan. 23. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

C magában nem sokat ér. C-E-vel együtt érdemes.

500E Ft legyen a zsebben, annyiból menetkész vagy.

Igazából a személyi feltétel, hogy megfeleljen a hivatásos jogsihoz tartozó egészségügyi vizsgálaton.

2013. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de 500e pénz?! Biztos ez?? Nekem túl soknak tűnik eddig 200e volt a legmagasabb ár amit hallottam.. Olcsóbban? Esetleg ha vidék vagy ez nem számít?
2013. jan. 23. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg 500 e ft én is megszeretném csinálni ezért tudom. kb 240e ft a C, és a pót (E) kb 150, és még kell egy vizsga is 80-90 körül van de ennek a neve most nem jut eszembe
2013. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi hogy elég nehéz elhelyezkedni ha nincs ismerős (normális helyre), sőt mindenhol legalább 2 év gyakorlatot kérnének az embertől ami ugye egy kezdőnek nincs. :(
2013. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kicsit hozzá szolnék. 2013 Január 19-től már 21 év a korhatár C kategóriánál. C+E szintén 21 évre emelkedik.

Ez mellett nem kezdő jogosítvány B kategóriából.

plusz GKI alaptanfolyam ami kb 90e továbbképzés kb 65e

Ez mellett meg egy Digit kártya amit 5 évre adnak.

Nekem összesen 431e jött ki.

2013. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!