Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csütörtökön forgalmi vizsgám!...

Csütörtökön forgalmi vizsgám! Tippek? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Kicsit félek, mert van mikor jól megy és van mikor tök figyelmetlen vagyk:S és most a hó is esik havas utakra tippek?
2013. jan. 28. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:

A tippem, hogy ne izgulj! Tudom, hogy ez lehetetlen, de próbáld meg! Gondold azt hogy mennyi embernek van jogsija, akinek nem kéne :)

Havas út.. Hát a fékezést inkább úgy csináld, hogy hosszabb részen és kisebbeket. Hogy nehogy kipördüljön az autó. Ahol jég van, ott gáz a dolog. Parkolásnál vigyázz, mert van hogy a jégen jobban megcsúszik az autó, szóval ne nagyon centizd ki a dolgokat, ha nem muszáj. Bár ha rendes a vb, olyan szakaszon parkoltatnak, ahol le van tolva a hó. És szép nagy helyet válassz, ha teheted! :)

Sok sikert, majd írd meg mi volt!

2013. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ma csináltam próbavizsgát és tökéletes lett(:

Holnap is fogok még, de pont ez az, hogy annyian nem tudnak vezetni és pont engem fognak meghúzni, aki tud:D Egyébként attól függ, hogy milyen a vizsgabiztos.. lehet nem fog zavarni, ha látom rajta, hogy nem köcs*g:D Szerencsén is múlik. Csak azért félek, mert eddig 4 barátomat legalább 1x meghúzták:S

2013. jan. 29. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van nem buktatnak meg :) Nekem anno sajnos a pénzlehúzásra ment, ez volt kb. 1 éve. De azért ez nem jellemző mindenhol. :)
2013. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem volt szerencsém>.< Minden megvolt.. csak közel mentem egy parkoló kocsihoz főúton.. ezért buktatott meg. Már alapból a vizsgáztató nem tetszett.. éreztem, hogy ez meg fog buktatni. Bezzeg a másik vizsgáztató tök fain volt kár, hogy nem az kaptam. Remélem legközelebb fog sikerülni. Ha meg nem, akkor nem tudom miből fogom fizetni, így is kevés pénzem van kövi vizsgára:S
2013. jan. 31. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én ittam előtte és nem izgultam de nem követendő példa! Az a lényeg hogy nagyon figyelj akárhogy izgulsz ha figyelsz jó leszel.
2013. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Naa sikerült másodszorra:D ugyanazok jöttek, csak most a másikat kaptam és ahogy mondtam az fain és átengedett, pedig voltak sok hibám izgulás miatt, (de nem olyan életveszélyes dolgok>.<) amik egyébként sose voltak alapból. Szombaton járt volna le a kresz-em ami azt jelenti, hogy kezdhettem volna előről nagy teher volt rajtam, de végre megvan:DDD
2013. febr. 28. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
menő vagy sztár vagy! ne gizdáskodj az a lényeg a kocsival mert sose sül el jól kocsikázz sokat legyen rutin+év. grat.
2013. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kössz! Ja nem az a fajta vagyok:) Inkább az a óvatos mindenre odafigyelő>.< Az apróságokat meg idővel kiküszöbölöm:D Az a sok stressz levitt már az életemről, de már nyugodt vagyok.
2013. márc. 1. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor faja . örülök.
2013. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!