Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pálya matricát ráérek aznap...

Pálya matricát ráérek aznap 24h-ig megvenni? Pl:jan.30-án 06h-kor használom a fizetős részt akkor ráérek megvenni a matricát jan 30. -án 24:00-ig?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ráérnél, de a legrövidebb intervallum 10 nap, feltéve, hogy nem busszal/kamionnal mész :)
2013. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szgk.
2013. jan. 30. 09:23
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az autópálya fizetős részére való felhajtáskor már rendelkezni kell "matricával". Utólag, akár aznap megfizetve, simán megbüntetnek!
2013. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyannal mentünk így aki sűrűn használja ! nekem is furcsa volt de állítólag így van . Ezért is kérdeztem rá.
2013. jan. 30. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Valami módon szerencséje volt, ha nem küldtek neki ki bírságot.

Engem úgy büntettek meg, hogy az M0-ról M0-ra áthajtás közben beragadtam az autópályán, mert túlszaladtam a lehajtón. Kamionosokat előztem, akik nem engedtek ki. Mögöttem meg a értelmes tolt, muszáj volt menni tovább. Felhívtam a kezelő, megnézték a videót, igazat adtak, megbüntettek.

2013. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De befizetted a matrica árát azon a napon 24h-ig?
2013. jan. 30. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Befizettem. Azt mondták, tisztán látszik, mi történt. Csak az ingyenes szakaszt használtam volna. Nincs lehetőség méltányosságra. Ez volt a válaszuk.
2013. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tom.Direkt rá kérdeztem,hogy lehet így is,azt válaszolta persze ,én nem szoktam ezzel foglalkozni majd a lányom este megcsinálja !Még ezen a napon 24:00ig elfogadják . Nem hiszem ,hogy annyira h...e,hogy rendszeresen ezt eljátssza,úgy hogy be is fizeti este,és meg is büntizik. 1 x ,azt elhiszem de többször.
2013. jan. 30. 12:36
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el, ne okoskodj.


Attól, hogy valakit még sose büntettek meg, nincs igaza. ez olyan, mint amikor a sok okos kitalálta, hogy ha van egy 30-as korlátozás az nem km/h-ban van, mert nincs ráírva, de attól még a kreszben benne van, hogy igen.


A pályamatrica visszamenőleg nem érvényes. Ha utólag veszel, attól a perctől érvényes. Ha mázlid van, addig nem kaptak le, viszont akkor fölösleges is venned utólag. Ha lekaptak mindegy. Annyi a kül. hogy ha aznap befizeted, olcsóbb a pótdíj. Fogadd el, ha ez nehéz akkor ne menj autópályán, vagy csináld, és ne reklamálj, ha mégis jön a bünti, mert a szabály az szabály. "A törvény nem ismerete nem mentesít annak betartása alól"

2013. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9./ Ezt kinek Írtad? Mert ha nekem akkor te egy ígazi jó ember vagy ,a leg javából.Mert még olvasni sem tudsz!!!!!!!! Ha tudsz is ,de értelmezni és felfogni azt már nem!!!!! Olvass vissza,hogy miről van szó és utána verd magad!!! Ki ment reklamálni? és ki okoskodik? Itt egyedül te okoskodnál ha volna mivel.Itt egy megtörtént eseményt vitattunk meg az egyik hozzáoszlóval. Te meg itt vádaskodsz. Kapjál már az a....d -hoz. q. És ne válaszolj ,mert töröltelek!!!!
2013. jan. 31. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!