Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Harmadik forgalmi vizsga...

Harmadik forgalmi vizsga előtt tanácsot tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz a 3. forgalmi vizsgák. A parkoláson bukok meg mindig, abból is a párhuzamosnál nem tudom kiválasztani a megfelelő helyet. Órán mindig a tanár mondja, hogy ide áll be. Órán kisebb javításokkal meg tudom csinálni. Van ötletetek hogyan kéne?


A másik a figyelem. Hogyan tudnék mindenre egyszerre öszpontosítani?


A vizsgabiztost nem tudja lefizetni az oktató...


Vagy csak én vagyok a béna? Való nekem a vezetés? Múltkor láttam pont Hient jogsival parkolni a tv-be..Hát mondtam így én is ezerszer átmentem volna xd


2013. febr. 2. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Egy kicsit csalni kell, ha az oktató is benne van, te meg nem tudod kiválasztani a megfelelő helyet. A srác, akivel együtt jártam tanulni, neki nem ment ugyanúgy a párhuzamos parkolás. Ő jól választotta ki a helyet, csak a végén nem jókor szedte vissza a kormányt. Az oktatóval megegyezett, hogy mikor tolat a parkolóhelyre, és mikor el kellene kezdenie visszaszedni a kormányt, akkor az oktató ránéz. Más nem tudhatta hogy ez jel, de az volt. Beszélj meg te is ilyen jelet az oktatóval. Elég egy orrvakarás is.

Sok szerencsét.

2013. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Én csak azt tudom javasolni, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni!

Nem kell több béna sofőr az utakra, inkább vegyél bérletet!

2013. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

T. Harkonnen

Te sem vagy egy társadalom építő személyiség.

2013. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
nem ment elsőre sem 2jára ne erőltesd bkv kell neked sok van belöled már az utakon ....sajna rajtad a jogsi nem fog segiteni max az hogy bunko leszel jogsival is és sokan fognak agyon verni mikor öszetöröd a másikat. szégyeld magad le akarod fizetni a vizsgabistost szeritem jo tanács ne csinálj jogsit anyi nyomorék vezet igy is...minden 3 dik sofőr az....minden negyedik öreg nyugdijas ...akor mit akarsz?
2013. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
jo példa van egy ismim , ezt jol fogad meg tanácsnak 10éve vezet mindekit lefizettet sajna,, kb 10év allat 20 kocsit nyirt ki tört össze , kreszhez agya nincsen táblák neki nem sok értelme van...tudod első gondolata ha karambolozik mindig a másika bunös nem tudnak figyelni , nem az a baj ha nem az hogy nem tudja mi jobb kéz mi elsőbség...ilyen leszel te is.
2013. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek...:)
2013. febr. 3. 19:13
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy párhuzamos parkolás nem megy, a kreszt tudom.
2013. febr. 3. 19:17
 8/11 anonim válasza:
100%
Szia. Ne aggódj...én is ma voltam harmadszorra :D Hála az égnek sikerült...úgy mentem oda h most sem lesz meg de minden rendben volt...ne foglalkozz azzal aki azt mondja h nem való neked jogsi stb....nagyon sok mindennek kell klappolni, hogy sikerüljön...elsőre én az izgulás miatt rontottam el másodszor pedig bele kerültem egy olyan szituba ahol mindenképpen meghúztak volna...ma pedig előttem ment össze 2 autó a körforgalomba de nem lett semmi baj hála az égnek...szóval sok mindenen múlik...az okoska hozzászólók pedig elgondolkodhatnának azon, hogy mit írnak....épp eléggé el lehet kenődve nem kell még beszólogatni neki...azt tudom tanácsolni, hogy párhuzamos parkolásnál ha tolatva kell csinálnod akkor olyan helyet válassz ahol kicsivel nagyobb hely van mint 1 autónyi...ha pedig előre akkor legalább 2 autónyi...nekem így tanították...fel a fejjel és csak ügyesen...nagyon koncentrálni kell de meg lehet csinálni...nekem 60 perc volt a vizsgám és a vége felé már csak azon izgultam h nehogy akkor rontsam el...remélem sikerül neked is...sok sikert és ha bepánikolsz parkolásnál akkor állj meg picit és gondold végig, hogy mi lenne a legjobb megoldás.
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 david1921 válasza:
100%

Szia! akik azt mondják, hogy neked bérlet való, kicsit nagy szájjal vannak, mivel nekik elsőre sikerült a vizsga! Szegedről üzenem nekik,hogy: nem mindenki lehet olyan okos és ügyes mint ti ( ebbe a mondatomban irónia is van).

Elvannak ezek a "nagyfiúk" szállva maguktól, mert nekik elsőre sikerült a forgalmi vizsga! Szánalom a köbön! Nekem a vizsgabiztos azt is elmondta, hogy ez a vizsga, ez csak teszt, a valódi tapasztalatokat akkor szerzed amikor kimész egyedül a forgalomba, én személyszerint motorpárti vagyok. Nos a legbénább ember is átmegy hidd el, ha bénának érzed magad ezt építő jelleggel mondom. Ne felejtsd el Isten nem teremt selejtet. Én 4-edjére mentem át B kat forgalmin, és hozzáteszem oktató szerint nem volt a vezetéstechnikámmal semmi gond, a vb-k ilyenek.


Hasznos tanács:

- ne izgulj: amint látják, hogy izgulsz egyből tudják, hogy elrontasz valamit, és a legkisebb hibákat is megkeresik a bukás érdekében

- ne próbálj meg belekapcsolódni az oktató meg a vizsgabiztos beszélgetésében, amennyiben ismerik egymást nagyon jól

- ellenőrizd elindulás előtt a teendőket, én elmondtam nekik a 4. vizsgán elméletben is, hogy mit fogok csinálni

- fékpróba...elindulás előtt...lásd vizsgaminősítő lapon mi van akkor, ha elhalasztod :D nem mész vele messzire

- ha van egy kis szabadidőd akkor áldozd a vezetésre mivel a gyakorlás soha nem ártott meg még senkinek, nekem annyira volt szerencsém, hogy oktatómnak aki tanított, nagyon sok szabadideje volt, és így rugalmasan tudott szervezni engem akár dupla órákra is

- ne figyelj arra mit mondanak mások: vezetéshez tiszta fejjel kell hozzáállni, nem pedig ideges lelkiállapotban, toj nagy ívben mások véleményére

- figyelj mindenre amit az órán tanultatok, attól hogy az a koma ott ül hátul, nem szegheted meg a szabályokat


Nagyjából ennyi! Remélem tudtam segíteni!


U.i: üzenem azon egoista önző emberkéknek, hogy láttam már elsőre levizsgázottat felcsavarodni a fára, és 5-ödjére átment emberkét profin vezetni

2013. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

utolsó, eddig ez volt a legépítőbb jellegű, értelmes válasz, amit eddig ebben a témában olvastam.

Le a kalappal! :)

2013. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!