Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy lehet...

Mit szóltok hozzá, hogy lehet mindenkinek újra le kell tennie a kresz vizsgát?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 3. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt már régen ilyen ,apám 1968ban vizsgázott szgk-ból,és valamikor a 70-évek második felében ,újra kellet járniuk tanfolyamra,de csak frissítés céljából ,és kaptak róla elismervényt ,hogy az új kresz szabályait elsajátították.Ha lesz valami akkor is csak ilyesmi. Itt is két oldala van az éremnek,mint mindég.Egy részből jó,mert én is 30 éve vizsgáztam és sokat felejtettem.A másik oldal ,nem igazán hiányzik a fejtágító. Külön program,idő, nincs kedv ,stb.
2013. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ma 17:18


És mi van azzal aki 1 éve vizsgázott? Neki gondolom nem kell frissítés.

2013. febr. 3. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem az autósok fele megbukik mert k.rva sok autó van az utakon, alig lehet átmenni a főút másik oldalára.
2013. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neked nincs jogsid ugye ? Tanuló vagy v dolgozol ?Mert a mai világban elég nélkülözhetetlen dolog az autó! Mi sem kívánunk neked jobbakat !!!!!!!! q
2013. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 17:49


És akkor az a megoldás, hogy kevesebb autó legyen? Nem az, hogy normálisan kelljen létrehozni az utakat?

2013. febr. 3. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Honnan vetted ezt a marhaságot? Egyetlen mértékadó médium sem hozott le ilyen hírt, a Hírhatár meg minden, csak nem jól informált...
2013. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Honnan vetted ezt a marhaságot? Egyetlen mértékadó médium sem hozott le ilyen hírt, a Hírhatár meg minden, csak nem jól informált..."



Miért van az ha a fidesz alatt valami negatív dolog jelenik meg az máris nem hihető?

2013. febr. 3. 18:32
 8/11 A kérdező kommentje:
2013. febr. 3. 18:34
 9/11 anonim válasza:
én már meg sem lepődök semmin
2013. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
gondolom újabb pénzlenyúlás az autosoktól. másra nincs értelme
2013. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!