Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet valahol vasutat venni,...

Lehet valahol vasutat venni, és ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik a kérdés de az udvaromba szeretnék egy darab vasutat tehát egy sínpárt kőtalapzattal de ha deszkából van az is jó.Lehetséges a MÁV-tól ilyesmit kérni?

2013. febr. 6. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A MÁV-os vasúti sínek folyóméterenként 54 kilósak. Már ócskavas árban sem olcsó móka, de azért írj a mávnak, hátha valamelyik felújításkor kiástak valahonnan pár régebbi sín(30-40 kilósak)...
2013. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsolt75 ***** válasza:

Hirtelen azt hittem az egész MÁV ot akarod megvenni, de látom neked csak vasúti sín kell :-) Az valamivel olcsóbb lesz mint az egész vasút társaság.


Mindenképp a MÁV-val tárgyalj, mert akinek ilyen ötlete támad, annak előbb utóbb mozdony is fog kelleni. :-)

2013. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd méhtelepen.

ÉRD-en lehet látni néha. A csatornafedelek, lámpaoszlopok, közlekedési táblák meg mindennaposak.

2013. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szerintem érdeklődj szakmai fórumokon, pl. az Index kisvasúti topikjában, ahol eléggé komoly vasútbarát közösség jött létre. Ott szinte biztosan kapsz jó tippeket.
2013. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!