Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Oktató váltás lehetséges?

Oktató váltás lehetséges?

Figyelt kérdés
Most kerülnék forgalmi vizsgára de az oktatóm szórakozik..azt ígérgeti egyfolytában hogy majd holnap majd hétfőn majd ekkor.. meg kérdezi a vizsga időpontom és tele van vele már a fa... is. Ha átmegyek másik oktatóhoz pl dunakeszire akkor dunakeszin lesz a forgalmim is?Hogy megy ez?
2013. febr. 6. 23:52
 1/2 anonim válasza:

Bármikor válthatsz oktatót. A vizsgadíj ua. mindenhol. Ha jól értem, akkor az elméletid már meg van.

Másrészt pedig azt hiszem kell egy min. létszám adott autós iskola végzőseiből,hogy gyakorlatira menjenek, hogy az autós iskolának is megérje.(Kéz kezet mos. Szépen szólva; hallgatólagos megállapodás) Vagy légy türelemmel, esetleg kérdezz rá- egyértelműen fátyolozva!-::), mert akkor kiderül, hogy csak kenő pénzt vár az oktatód, mert már mehetnél, vagy csak több jelentkezőt gyűjt.

Nesze semmi, fogd meg jól! De az egy olyan biznic.

2013. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor pedig a ku... any...át mert kb 5 plusz órát vettem tőle eddig vagyis 25ezret hagytam ott nála mert mindig kitalált valamit hogy szerinte még menjek el pár alkalommal mert ez és ez még nem megy jól..
2013. febr. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!