Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Diákigazolást kérhetek?

Diákigazolást kérhetek?

Figyelt kérdés

tehát, nekem kell egy diákigazolvány, úgy hallottam hogy lehet kérni a sulimból egy ideiglenest, nekem kellene hétfői napra egy ideiglenes, ha holnap bemegyek a titkárságra a suliba, akkor ott megmondom hogy kell hétfőre egy diákigazolvány, akkor az lehetséges?

tehát én akartam csináltatni egy diákigazolványt, mert jövőre utaznom kell a továbbtanulás miatt, és a titkárságon azt mondták hogy felesleges megcsináltatnom, mert jövőre a másik suliba egy másik fog kelleni, de nekem hétfői napra kell egy igazoló papír, ezt ingyen nyomtat egyet nekem?


2013. febr. 7. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

ideiglenes papírt kaphatsz hogy ott tanulsz,ha rendes diákigazolványt akarsz akkor azt hétfőre nem tudják elintézni,és az új iskolában tényleg új igazolványt kapsz majd

de ja,adnak róla papírt,nálunk nem kérnek érte pénzt

2013. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké köszi!

nem rendes diákot akarok, hanem csak egy olyan papírt ami igazolja hogy diák vagyok, mert a kondi teremben csak úgy tudom megvenni a diák bérletet ha van diákigazolványom vagy amivel igazolom hogy diák vagyok!

2013. febr. 7. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, "ideiglenes diákot" ( már nem ez a neve) csak akkor kaphatsz, ha igényelsz diákot.

Egyébként iskolalátogatásit kérhetsz, de az hivatalosan nem helyettesíti a diákigazolványt. De lehet kondiban elfogadják.

Meg lehet, hogy rosszul tudom, amit fent írtam.

2013. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hú hát tényleg lehet hogy így van hogy csak akkor kapok ha igényelek ilyent, de holnap mindenféleképpen megkérdezem hogy kaphatok e
2013. febr. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!