Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akinek Tornádó elektromos...

Akinek Tornádó elektromos biciklije van, meddig bírta az akksija?

Figyelt kérdés
Az enyém másfél éves napi szinten volt használva és úgy tűnik eddig bírta,lehetséges ez?:(
2009. szept. 7. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Én múltkor az autópálya közpén robbantam le vele. Feldöhödtem belerúgtam és ott hagytam. Azt hittem, hogy simán bírja hazáig.
2009. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mármint én úgy kérdeztem volna,hogy most már hiába töltöm,nem megy vele a bicaj,végleg bemondta az unalmast...

Otthagytad? De meddig használtad?Nekem eleinte jól bírta.:(

2009. szept. 7. 16:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkorát röhögtem az elsőn, majdnem lefordultam a székről és hiába nem volt hasznos kérdés szempontjából mégis + pontot adtam:) Elektromos kerékpár autópályán:D Komolyra fordítva, ha azt vesszük alapul hogy egy jó autó akksi is max 5-6 évet bír (az csak indításkor van nagyon igénybe véve, máskor is de tölti a generátor) tehát 1,5 év aktív használat után sajnos valószínű hogy cserés lesz az akksid.
2009. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Meg kell mérni hogy hány volt van benne. Ha kevesebb mint 12V feltöltés után akkor akksi sajnos kuka, és venni kell bele egy újat. De az autópályát kerüld vele:)
2009. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jaj,de besz.ptam...pedig nem vagyok szőke,csak kicsit elkeseredtem és örültem h ír valaki...szóval,köszi a többi választ is!Lehet a 30 ezres akksi helyett inkább veszek a bicajt,az nem másfél évig bírja jó esetben.
2009. szept. 7. 19:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Végülis lehet megint tudna 1,5 évet az új akksi. 30 ezer az ára? ez csak tipp vagy pont annyi? Gondolom nem egy áramzabáló, lehet megéri kicserélni, elég gazdaságos.
2009. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát 8ezer körül van egy és 3 darab kell belőle...pontosan nem értek hozzá.24 ezer körül van így.Most biztos nem bírom megvenni,majd jövő hónapban esetleg,addig meg eldöntöm mi legyen.:( Köszönöm a válaszokat még egyszer!
2009. szept. 7. 19:52
 8/16 anonim ***** válasza:

A 3 db akksi közül nem biztos, hogy mind rossz, bár együtt illik cserélni őket! Ha megméreted valaki hozzáértővel, lehet hogy csak az egyik a rossz, ami miatt a többi is lemerül. Ha párhuzamosan vannak kapcsolva, akkor a hibás kiiktatásával elodázhatod a teljes cserét! Fog menni, de rövideb ideig bírja.

Mi a pontos tipusa az akkuknak? Én valami ilyesmire tippelek:

[link]

Ha akkumulátor kereskedésben, és nem a biciklisnél veszed, lehet hogy olcsóbb lesz.

2009. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos simán lehetséges, hogy tönkrement. A családban van egy hasonló gép, ugyanígy másfél évet bírt. Aztán új akksi szettet vettünk bele, de az még annyit sem bírt, mint az előző. Sajnos mindenki bedől az olcsó fenntarthatóság igéretének, és egyre többen veszik ezeket. Lehet számolni. Másfél évente egy összegben kifizetsz 30ezret, vagy veszel egy benzines robogót, ami kb.3 litert fogyaszt 100km-en, + olaj (ha 2ütemű). Vagy úgy mint én, megépítesz mondjuk egy dongó motoros bicajt. Kb. fele annyiba kerül, mint egy villanybicaj, és a fogyasztása is elég baráti (1,5-2l/100km.). Ráadásul lesz egy egyedi, masszív, megbízható motorod.
2009. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9,22 Még kiegészíteném hogy a 4 ütemű motorba is kell olaj:)
2009. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!