Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabadszálláson lakom, és...

Netti212 kérdése:

Szabadszálláson lakom, és Szigetszentmiklóson dolgozom. Tömegközlekedés kizárva, így autóval járok. Igényelhetek utazási költségtérítést? És, ha igen, kitől, honnan?

Figyelt kérdés
Benzines az autóm.

2013. febr. 17. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk a munkáltatótól? Bár autóra vagy nem fizetnek, vagy olyan keveset hogy nem fedezi a tényleges költséget.


Talán ha több kollégáddal összefognál , úgy a költségek megoszthatóak.

2013. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adhatnak... Van rá esély. Volt barátnőm apja minden nap Székesfehérvárra járt el autóval dolgozni. Budapestről, a 16. kerület legvégéből, már-már Csömörről... Fizették neki az egész költséget, benzint, autópálya matricát. Autóban kopó alkatrészeket már nem, viszont a fizetése nagyon jó volt. Ennyit tudok. Nagyon jó beosztásban dolgozott egy informatikai cégnél. Ez ehhez elengedhetetlen kérdező. Szóval nem tudom te milyen minőségben dolgozol a cégednél, de egy próbát megér. A tömegközlekedést megértem, hogy kizárod, az egy fos, én is utálom.
2013. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Talán, ha hozok gázolajról számlát... Mert ugye azt el lehet számolni, csak a benzint nem...
2013. febr. 18. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az nem céges autó volt, hanem a sajátja és a munkájának köze nem volt az autózáshoz, szóval nem kellett szállítania vagy ilyesmi. Az elszámolás nem tudom, hogy van, sajnos.
2013. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2/4 Időpont tegnap 23:40


Ilyen munkáltató jó ha 10-ből 1. Erre a célra inkább céges járművet szoktak adni. Illetve szerintem a kérdező ennyire "nagy jóságra" nem számíthat a cégtől. Maximum a hivatalosan elérhető 4-5 Ft/km térítésre.

2013. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Nahát, egymagam utazok (egyes szám, első személyben tettem fel a kérdést!), és képzeld, a munkáltatómnál már kopogtattam ez ügyben. Ha már így kukacoskodsz... És, mielőtt megkérdeznéd, NEM TALÁLTAM MUNKÁT KÖZELEBB!

A jövőben légyszíves kímélj az ilyen válaszoktól!

-------------------

Arra lettem volna kíváncsi, hogy munkaügytől, vagy hasonló szervtől tudnék-e segítséget kérni.

2013. febr. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!