Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 10e forint 1 hónapban üzemanya...

10e forint 1 hónapban üzemanyagra az jónak számít?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 5 km-t mész vele 1 hónapban, akkor nem. Most komolyan így sikerült csak feltenni a kérdést? Attól függ hogy ez a 10 000 forint mennyi km-t takar.
2013. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szántóvető ***** válasza:
100%
amíg nem nekem kell helyetted fizetni addig tökéletesen jónak számít.
2013. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Attól függ mennyit mész vele...
2013. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó ... és neked?
2013. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, mármint azt tudom, csak azért kérdeztem, hogy van aki 1 hét alatt elautózik ennyit, van aki meg gondolom még 1,5 hónap alatt sem.

Szóval, hopgy átlagosan jó-e

2013. febr. 20. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értelmetlen kérdés. Ha van százmilliós havi jövedelmed, meg sem érzed. Ha nettó 23 ezer segélyből élsz, akkor meg őrült sok. Másfajta válasz erre nem adható.


Kellene tudni, hogy milyen autód van, abban milyen motor. Ezen felül, mennyire vagy rutinos, milyen a vezetési stílusod. Ólomlábakon jársz, vagy tojásokon lépdelve? Városban, nagyvárosban, országúton, gyorsforgalmi utakon mennyit közlekedsz? Mennyi az átlagfogyasztásod?

2013. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt régebben egy képvicc. A szöveg lényege az volt, hogy a fickó hirdeti az öreg autóját. Részletekre nem emlékszem. Legyen mondjuk 20 éves, pár kilométert futott csak, még az első tank benzin nagy része is megvan stb.

A poén meg a képen: egy igen pici szigeten áll egy világítótorony, s mellette a kocsi. Pár méteres az egész út. Nyilván a torony őrének nem került ennyibe a kocsi.

Nekem háromszorosa a kérdezett összegnek a költségem. 48 km-et megyek naponta Budapesten. Sok megállás, araszolgatás egyebek.

2013. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés, ilyenkor már nem éri meg autót tartani szerintem.
2013. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én vén hülye nyugdíjas vagyok, mégis havi negyven rugót tankolok...hogy ez most sok, vagy kevés?...itt a nagyfaluban ez pik-pak elmegy..igaz, jobb teljesítményű automata, de akkor is...
2013. febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most tulajdonképpen mit akarsz kérdezni?:)

Nekünk aztán hullamindegy, hogy te mennyit költesz üa.-ra egy hónapban. A "jó"-t azt viszonyítani kell valamihez. Autóknál a fogyasztást szokták legsűrűbben hasonlítgatni, te is erre vagy kíváncsi. Ezért nem lehet megtett kilométer nélkül eldönteni, hogy ez most "jó", vagy "nem jó".

Nyilván, ha 100 km-t mész ennyi pénzből, akkor valami gond van az autóddal, az nem jó. Ha 3-400-at, az már átlagos. Ha 500-at, akkor teljesen megnyugodhatsz, nagyon keveset fogyaszt a gépezet.

De he te sem tudod, hogy mennyit mész el ennyiből, akkor mi innen a ,monitor előtt szerinted hogyan tudjuk ezt megállapítani? Hívjuk fel a kedvedért az EZO TV-t, és kérjük meg valamelyik ottani idiótát, hogy olvassa ki az autód fogyasztását a kristálygömbből?:D

2013. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!