Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítványom...

C kategóriás jogosítványom van de mindenhova gyakorlat kell. Waberershez nem szeretnék, mert még nincs E kategóriám meg belföldön szeretnék lenni. Ti hol kezdtétek milyen cégeknél?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok
2013. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Több verzió lehetséges. Én egy 8 autós maszeknál kezdtem 7,5 tonnás géppel. Oda-vissza Románia, így sokat voltam itthon is.

A másik verzió, hogy valami furgonos cégnél próbálkozol. Aztán ha onnan továbbállsz, már lesz némi gyakorlatod, jobbak lesznek az esélyeid.

2013. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 28. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2005 óta van C+E kategóriám de semmit nem dolgoztam benne. BKV Nál dolgoztam Trolibuszvezetőként és utána Autóbuszvezetőként folytattam a pályámat tovább szerintem a buszt érdemes erőltetni oda most van felvétel a VT-Transzmanhot keresnek 500 embert Budapestre! :)
2013. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2013. márc. 1. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!