Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Teleszkópot vegyek biciklimhez...

Teleszkópot vegyek biciklimhez vagy egy új teleszkópos biciklit?

Figyelt kérdés
kb 15 000 ft amit rászánnék max használt is jó szerintetek Teleszkópot vegyek biciklimhez vagy egy új teleszkópos biciklit? Mert nekem vany egy biciklim nem rossz csak nem teleszkópos és nehéz vele terepen menni (ugratni) hogy jönnék ki jobban ?

2013. márc. 6. 18:04
 1/5 poiu válasza:
Pici lehet az a canga, ha csak teleszkóppal látod...
2013. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem pici csak már 1 éve megvan és szeretnék egy teleszkóposat ahm szeretnék rá venni teleszkópot mert egy nagyon jó bicikli csak nem teleszkópos és azért hoztam fel azt a témát hogy vegyek új teleszkópos biciklit mert hátha így olcsóbban jövök ki
2013. márc. 6. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Először tudd meg hogy az adott vázra milyen hosszú első villát lehet tenni max. Ez sok váznál meg van adva, mert ugye a váz szögét befolyásolja.

De ha jó a bicaj akkor egyébként minek akarsz újat? 15-ből egy tescos telós ha kijön. Az meg még magyar aszfaltra se jó nem hogy terepre.

2013. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
használtat gondoltam de lehet hogy ujat veszek ha nem is annyira jó de összerakok 1-et a 2 -őből mert ebben profi vook de azért kösz
2013. márc. 6. 20:10
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
15ezerért mit akarsz? Mert amit annyiért kapsz, az maximum arra jó, hogy pár kilóval nehezebb legyen a keród. Arra meg felesleges...
2013. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!