Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Deák tér-től a Népligetig...

A Deák tér-től a Népligetig könnyű eljutni gyalog?

Figyelt kérdés

Látom, hogy kicsit lejjebb van egy hasonló kérdés, én egy másik kérdező vagyok... :D

A buszállomáson kb. 1,5 órát kéne várnom, ha metróval mennék, úgyhogy arra gondoltam, inkább majd gyalogolok. Ahogy a Google Maps-en néztem, nagyjából 1 órás az út a Népligetig.

El lehet tévedni? Vagy könnyen el lehet igazodni?


2013. márc. 7. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A google maps-en nyilván ezt is látod, hiszen az egy térkép :-)
2013. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Innen nyomtasd ki vagy írd le magadnak és akkor nem igazán lehet eltévedni. De a Google Maps után is lehet menni.

2013. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, közben rájöttem, hogy akár ki is nyomtathatom.

Azért köszönöm az ötletet!


A közbiztonság amúgy milyen arrafelé 5-7 óra között?

2013. márc. 7. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne bszattok már, sajnáljátok azt a 320Forintot a BKVtól? Az oké, hogy pár sarkot elsétálsz, de ilyen 5-6km-t?

Ha mákod van, akkor a 320 forintért még lángoló metrókocsit is láthatsz. Ez sem adatik meg mindenkinek ... :D

2013. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dehogy sajnálom! Annyi, hogy akkor sokat kell várakoznom a buszom indulásáig, sétálni még mindig izgalmasabb.

Mondjuk a lángoló metrókocsival mondasz valamit... :D

2013. márc. 7. 15:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogok én amúgy metrózni aznap. Gondoltam is arra, ha találkozok egy ellenőrrel, megmondom neki, ez az első alkalom az életem során, hogy élőben látok egy BKV-ellenőrt. :)
2013. márc. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!