Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ford Fiestába hogy lehetne...

Ford Fiestába hogy lehetne beépíteni egy szabvány méretű autórádió mp3-at?

Figyelt kérdés
A legújabb előtti Fiestáról van szó. Gyári még kazettás hifije van, kicserélném egy normál méretre. Árulnak e valahol olyan keretet ami azt a részt kitöltené és bele lehetne helyezni a normál méretű készüléket?
2009. szept. 13. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
ugye ez a 2 dines kazettás?ha igen akkor árulnak hozzá olyat ami ugye az egyik az autórádio helyét a másik pedig egy kis rekeszt takar!ez kb 2-3 ft!de ehez még kell venned a tápnak átalakitót hogy rá tud kötni leendö autórádiód mert gyárilag nem tudod(a csatlakozo a 2005ös fiestába 21lábu volt, egy cd rádió meg 11böl áll!
2009. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De hol árulnak olyat? Esetleg neten rendelni? linket megköszönném. Táp nem kell hozzá, az a legkevesebb hogy adjak neki 12V-ot.
2009. szept. 14. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
hát elsöre ezt találtam: [link] egyébként évjáratot nem tudok de gondolom 2005 utáni..amugy a környékeden lévö autórádió boltban(nem a média markt és társai)ott foglalkoznak ilyennel ezek is persze rendelésre és különbözö árakban!a tápnak az átalakitóját azért irtam mert én egy 2005 fiestával szivtam igy sokat mire a tulaj beismerte hogy mégiscsak kell az az átalakitó!mert itt azzal van a gond hogy a hangszoróké 8 a tápé meg 5 kábelt takar a gyári 21hez képest nem tudtam mit kezdjek a maradékkal 8logó vezetékkel!jött az átalakitó és megoldotta a gondot:D (de ez csak tanács)
2009. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Innen valószínű hogy meg is tudom akár rendelni majd. És bocs mert ki kellett volna írnom az évjáratott, erről megfeledkeztem, nem a legújabbik, 2002-es.
2009. szept. 16. 10:28
 5/7 A kérdező kommentje:
És valószínüleg igazad van, én az új fifit nem ismerem, de ha jól tudom a 2002-esbe még simán be lehet kötni, 4 hangszórós.
2009. szept. 16. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
rendeben,de akkor igy ez olcsóbb mert "idösebb"az autó [link] oldalon ezt találtam!
2009. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!