Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki tudom e deríteni, hogy ki...

Ki tudom e deríteni, hogy ki horpasztotta be a kocsim oldalát? Valószínű nekitolattak, mikor kifelé parkoltak.

Figyelt kérdés
Ha szerzek szemtanúkat esetleg tanúskodnának? Nem tudom ki lehetett, sok kocsi jön megy ott, térfigyelő kamera esetleg láthatta? Megéri utána járni? Rendőröket kell hívnom? Cascom nincs.

2013. márc. 12. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van tanú, vagy kamera lehet esélyed. A sérülés a másik kocsin is látszik, a festék nyomokból pedig meg lehet állapítani az egyezést (úgyhogy a sáját kocsidon NE mosd le a sérülést!)


Csinálj fotókat, esetleg próbáld rávenni a rendősöket, hogy vegyenek fel jegyzőkönyvet.

2013. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem azonnal kihívtad a rendőröket és változatlanul hagytad a helyszínt - így van a legnagyobb esélyed. Térfigyelő lenne a legjobb, de tanúkat pl. magad is fel tudsz kutatni. Az esélyek azonban sajnos nem túl jók, kamerából nincs sok, a tanúk meg nem szeretnek tanúskodni.
2013. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hol történt...tanú, ha lenne is, nehéz ügy...nem adja az arcát senki szívesen ilyen ügyben(sem)

A leg járhatóbb út a térfigyelő..ha mákod van, arról mindent megtudsz..

A rendőrséget csak akkor hívd, a nagy a kár.. csip-csup horpadás, karcolás miatt nem intézkednek...

2013. márc. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!